Menu Zavřeno

ZDRAVÍ

POHYB

Pohyb by měl být nedílnou součástí života každého z nás. Vyplavujeme díky němu stres, posilujeme svalstvo, zlepšujeme kondici a obecně se cítíme lépe. V našem CENTRU KINESIS můžete využít celé řady skupinových lekcí pod vedením kvalifikovaných trenérů, kteří ví, co dělají.

VÝŽIVA

Výživa tvoří spolu s pohybem nerozlučnou dvojici. Nelze očekávat dlouhodobé výsledky pouze díky pohybu bez dodržování kvalitní a vyvážené stravy. V našem centru se Vám budou věnovat výživoví specialisté, budete moci vyzkoušet unikátní jídelní program, který Vám např. sepíše i nákupní seznam a společně budeme monitorovat Váš progress.

ZDRAVÍ

Každý z nás si při svátcích a jiných událostech přeje “hodně ZDRAVÍ”. Proto, aby byl člověk opravdu zdravý, je třeba kromě přání i konat. Velikou část Vašeho zdravotního stavu ovlivňuje právě POHYB a VÝŽIVA. Kromě toho však lze pravidelně např. posilňovat imunitu apod. V tomto případě poslouží naše centrum jako rozcestník, který Vám poradí, které produkty/výživové doplňky zařadit do běžného režimu. Kontaktujte proto našeho výživového specialistu, který s Vámi celý proces nastaví.