Menu Zavřeno
Logo-only-rings-transparent-cropped

PRŮJMOVÉ ONEMOCNĚNÍ

S akutním průjmem se setkal snad už každý. Toto nepříjemné onemocnění dokáže potrápit dítě, stejně jako dospělého. Bolesti břicha, průjem, v horším případě i zvracení, horečka, bolesti hlavy, svalů a kloubů.

Základní dělení je na akutní a chronický průjem. Akutní průjem je často vyvolán infekcí, nesnášenlivostí některých potravin nebo nepřiměřeným kombinováním jídel. Akutní průjem přetrvává obvykle 2–3 dny a může být doprovázen horečkou. Pokud trvá již delší dobu než týden nebo se často vrací, jedná se o chronický průjem. Akutní průjmová onemocnění mohou vznikat z různých příčin. Mezi nejčastější patří infekční příčiny a otravy z potravin. Průjmová onemocnění infekčního původu mohou být bakteriální nebo virová.

Akutní průjem se náš organismus pokouší vyléčit sám – snaží se jedy a škodlivé látky naředit a z těla odstranit. Při průjmu ztrácíme vodu a minerály potřebné pro normální funkci těla. Hrozí nám dehydratace a minerální rozvrat. Proto je během tohoto onemocnění nejdůležitější tuto ztrátu stále doplňovat. Často lze skutečně průjem ponechat bez léčby a jen upravit střevní floru pomocí vhodných probiotik, doplňovat tělu ztracené minerály a zvolit dietní stravu.

Je-li však počet stolic opravdu vysoký, hrozí dehydratace organismu. Proto je třeba včas navštívit lékaře. S návštěvou by se nemělo otálet zejména u malých dětí a seniorů, kde dehydratace může postupovat velmi rychle! Váhat byste také neměli, trpíte-li na vleklý průjem. Ten může být projevem závažného onemocnění.

ODEBÍREJTE PRODUKTY SE SLEVOU 35 %

Jak pomoci léčbě průjmových onemocnění?

U průjmu je důležité upravit střevní mikroflóru tzv. probiotiky. Jsou doporučované zejména u průjmů po léčbě antibiotiky i jako doplněk při akutních průjmech vyvolaných zejména rotaviry.

Pro 12 kapsle

Obsahuje celkem 12 bakteriálních kmenů a důležité prebiotikum, což je potřebné k potencování účinku přítomných bakterií. Tyto bakteriální kmeny jsou chráněny patentovaným dvojitým mikrozapouzdřením proti účinku žaludeční šťávy. Svým složením je Pro 12 schopný ovlivňovat imunitní systém a tím i řadu onemocnění.
  • 1 kapsle Pro 12 – obsahuje minimálně 1 miliardu aktivních bakteriálních zárodků
  • patentované dvojité mikrozapouzdření chrání jednotlivé probiotické kmeny před žaludeční šťávou účinněji než mnohé jiné produkty
  • aktivita bakterií – je garantována minimálně do konce doby trvanlivosti
  • probíhá pravidelná kontrola šarží s laboratorní zkouškou aktivity
  • výrobek mohou užívat děti od 1 roku věku – pro děti lze kapsli otevřít a použít jen prášek (bakterie jsou chráněny)
  • není nutné uchovávat v chladu (ideální při cestování – tzv. cestovatelské průjmy)

Colostrum

Dále pro celkové posílení obranyschopnosti se velice osvědčil čistě přírodní produkt Colostrum. Je to úplný koktejl bioaktivních látek, které jsou prospěšné pro všechny lidi, zdravé i nemocné. Vysoká koncentrace obranných protilátek a také minerálů!

Žádné farmaceutické firmě se dosud nepodařilo takovýto koktejl uměle namíchat, což je jen důkazem toho, jakou je příroda „geniální továrnou na léky“. Firma LR nabízí colostrum ve vysoké kvalitě, velmi bohaté na imunoglobuliny a s použitím té nejmodernější „studené“ technologie, která zaručuje jeho maximální účinnost. Celý výrobní proces i jeho finální produkt – Colostrum – jsou přísně kontrolovány nezávislým institutem Fressenius, což činí tento produkt naprosto důvěryhodným.

Cistus Incanus

U průjmu je naprosto nezbytné a důležité dodržovat pitný režim, aby nedošlo k dehydrataci. Prvních několik hodin ale popíjíme jen po malých doušcích menší množství. Pro tyto potřeby je vhodný Cistus Incanus bylinný čaj:

  • zbavuje lidský organismus jedovatých látek
  • zvyšuje obranyschopnost organismu
  • výborně působí proti virům, bakteriím
  • působí protizánětlivě a desinfekčně

Výše uvedené produkty jsou přírodní doplňky stravy. Nejedná se o léčiva. Jsou však vhodným doplňkem klasické medicíny. O jejich užívání se doporučujeme poradit s lékaři společnosti LR HEALTH & BEAUTY.

CHCETE PRODUKTY S VÝRAZNOU SLEVOU 35 %?

Oslovily Vás produkty na této stránce? Klikněte na tlačítko níže a zjistěte informace o tom, jak nakupovat s výraznou slevou a získat spoustu dalších benefitů.