Menu Zavřeno

SKUPINOVÉ LEKCE

BODY FORM

POPIS:

Bodyform rovnoměrně zpevňuje a formuje postavu. Cvičební lekce se soustřeďuje na formování svalů celého těla, můžete se ovšem zaměřit pouze na problémové partie jako jsou stehna, hýždě či břišní svaly. Bodyform je kombinace intervalového posilování a aerobního cvičení. Tempo je dynamické, během tréninku střídáme svaly horních a dolních končetin, břišní svaly a kardio.

VÝHODY:

INTERVAL TRÉNINK

POPIS:

Interval trénink znamená vysoce intenzivní intervalový trénink, při kterém se střídá cvičení (interval) o vysoké zátěži se cvičením o nízké zátěži či s úplným odpočinkem. Trénink vede k rychlému tvarování postavy, zlepšení celkové síly těla a účinnému spalování tuků. Lekce je vhodná pro všechny věkové kategorie.

VÝHODY:

SLIMBOX

POPIS:

Slimbox je nejžhavější a velmi oblíbenou novinkou v oblasti fitness. Jedná se o skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně upravených boxovacích totemech, při kterém ve stejný okamžik klienti nacházejí hudbu, motivaci, kondici, zábavu a psychickou uvolněnost. Při jedné 50 minutové lekci průměrně vydáte 1230 – 3140 kJ i více – což je mnohonásobně více než při klasických formách cvičení.

VÝHODY:

BŘICHO / ZADEK

POPIS:

Lekce břicho / zadek rovnoměrně zpevňuje a formuje postavu. Cvičební lekce se soustřeďuje na formování svalů celého těla, více se však zaměřuje pouze na problémové partie – stehna, zadeček a břišní svaly. Lekce je kombinací intervalového posilování a aerobního cvičení, tempo je dynamické – střídáme posilovací cviky na problémové partie a kardio cviky.

VÝHODY:

JÓGA CLINIC

POPIS:

Jóga clinic je  koncipována a stále zdokonalována podle moderních poznatků z oblasti jógy a fyzioterapie. Clinic znamená unikátní formu cvičení, která za své úspěchy vděčí principu precizního provedení cviků. Vždy cíleně posilujeme nejslabší místa a protahujeme ty nejtužší, tzn. kombinujeme správně posilování a protahování. Pozvolna upravujeme funkčnost nevyvážených úseků na těle ať z důsledků sedavého zaměstnání či nevyváženého sportování. Cvičí se s maximálním využitím hlubokého svalového stabilizačního systému, nebo-li core.

Obecné povědomí lidí o cvičení je takové, že cvičení jógy je jen pro mladé a flexibilní. My vám nabízíme cvičení, které je hlavně o práci lidského těla s vlastní vahou a o cvičení s nejrůznějšími dopomocemi, kdy se cvičení stává opravdu funkční. Budeme se učit  pracovat nejen s vlastní vahou těla v podobě jednotlivých asán, ale i s různými technikami dechu a relaxace pro zklidnění mysli.

Tady platí více, než kdy jindy – Nesrovnávejte se s druhými, ale naslouchejte vlastnímu tělu.

VÝHODY:

TABATA / HIIT

POPIS:

Tabata / HIIT je kardiovaskulární trénink, který prokazatelně zlepšuje výkonnost ve velmi krátkém čase. Cvičení se skládá z několika cviků prováděných na 100 %, proložených krátkým odpočinkem. Klíčem k efektivitě v tomto cvičení jsou právě krátké intervaly mezi kardio/posilovacími cviky. Cvičení se opakuje na 8 kol.

VÝHODY:

TRX

POPIS:

Techniky závěsného cvičení na TRX systému jsou připraveny tak, aby bylo zapojeno celé tělo jako jednotný koordinovaný systém. Spojnice mezi pohybem, pružností, silou, stabilitou, koordinací, posilováním a srdcem se navzájem prolínají v jedinečné a celkově funkční formě. Cviky závěsného cvičení umožňují třírozměrné pohyby, které nejsou možné s jiným nářadím. S malými změnami v nastavení těla se můžeme zaměřit na specifickou cílovou oblast každého sportovce či klienta a velice individuálním způsobem pracovat na fyzických limitech.

VÝHODY:

HEAT

POPIS:

Vychazí z přirozené lidské chůze, která je provozovaná na speciálním páse. H.E.A.T. jsou začáteční písmena 4 slov v anglickém jazyce – High Energy Aerobic Training. Tato čtyři slova se dají volně přeložit jako: Aerobní cvičení s vysokým energetickým výdejem. H.E.A.T. PROGRAM® prezentuje nový systém aerobního cvičení s výrazným efektem na lidský organismus.

VÝHODY: