Menu Zavřeno
Logo-only-rings-transparent-cropped

AFTY

Určitě mnoho z Vás už někdy afty v ústech mělo a moc dobře ví, jak nepříjemné a bolestivé toto onemocnění je. Afta je bílý až žlutavý, často rudě ohraničený vřídek, který dokáže pěkně potrápit. Vyskytují se na vnitřní straně tváří a úst nebo spodní straně jazyka.

Nepříjemná řezavá bolest, která afty provází, je častou příčinou odmítání příjmu potravy a tekutin, dokonce může hrozit až dehydratace, zejména u malých dětí a seniorů. Dojde-li k velmi silnému projevu onemocnění, je na místě KONZULTOVAT tento problém SE SVÝM LÉKAŘEM.

ODEBÍREJTE PRODUKTY SE SLEVOU 35 %

Jak se co nejrychleji těchto nepříjemností zbavit?

Jakmile se tyto puchýřky objeví, začněte správně pečovat o dutinu ústní, doplňte tělu potřebné vitamíny, nastartujte imunitu a zvolte zdravý životní styl.

Využijte pomoc přírody a podpořte terapii produkty LR:

Aloe vera sprej první pomoci

Sprej několikrát denně stříkejte do úst, pokud možno přímo na afty. Aloe vera sprej první pomoci působí obvykle velmi rychle, díky přítomnosti 83% aloe vera gelu a 12 bylinných esencí. Má silné hojivé účinky, ale také dezinfekční a analgetické. 

Díky kombinaci s přírodními výtažky pocítíte a uvidíte jejich okamžitý účinek.

Aloe vera hydratační gelový koncentrát

Osvěžující pečující gel, který obsahuje 90 % čistého aloe vera gelu. Jeho síla je neuvěřitelná – je velmi účinné jím namazat afty na noc.

Aloe vera extra svěží zubní gel

Při léčbě aftů má velmi dobré výsledky zvýšená hygiena ústní dutiny, spočívající v pravidelném čištění zubů zubním gelem aloe vera extra svěží, který má hojivé a protizánětlivé účinky a obsahuje 43 % aloe vera gelu a bio výtažek z echinacei. Aloe vera svou regenerační silou zajistí svěží a zdravou ústní mikroflóru.

Přípravky Microsilver Plus

Tato řada přípravků byla vyvinuta speciálně pro hygienu ústní dutiny. Benefitem produktů Microsilver je obsah čistého stříbra, dexpanthenolu a sloučenin zinku. Microsilver zubní pasta a Microsilver žvýkačka pro zdravé zuby a dásně nabízí skvěle sladěný komplexní ochranný program. Čistí a ošetřuje dásně a zuby. Při pravidelném používání odstraňuje nežádoucí mikroorganismy v ústní dutině a v hrdle, bojuje proti zápachu z úst.

Pokud se Vám afty často vrací nebo jejich průběh trvá velmi dlouho, je důležité podpořit a posílit imunitu. Afty se mohou častěji objevit také u těch, kteří dlouhodobě čelí stresovým situacím. 

Výše uvedené produkty jsou přírodní doplňky stravy. Nejedná se o léčiva. Jsou však vhodným doplňkem klasické medicíny. O jejich užívání se doporučujeme poradit s lékaři společnosti LR HEALTH & BEAUTY.

CHCETE PRODUKTY S VÝRAZNOU SLEVOU 35 %?

Oslovily Vás produkty na této stránce? Klikněte na tlačítko níže a zjistěte informace o tom, jak nakupovat s výraznou slevou a získat spoustu dalších benefitů.