Menu Zavřeno
Logo-only-rings-transparent-cropped

CELIAKIE

Celiakie neboli sprue je nesnášenlivost lepku. Jde o chronické onemocnění sliznice tenkého střeva, kde lepek vyvolává zánět. Lepek je směs bílkovin obsažených v obilí. Poškozená sliznice tenkého střeva způsobuje omezení vstřebávání živin, způsobuje ztrátu hmotnosti, průjmy, nechutenství, únavu a u dětí i poruchy růstu. Jde vlastně o autoimunitní onemocnění a často je nemoc spojena i s jinými nemocemi. Nejčastěji Diabetes mellitus I typu, někdy onemocnění štítné žlázy apod. Nemoc může komplikovat i nádorové bujení. 

ODEBÍREJTE PRODUKTY SE SLEVOU 35 %

Jak pomoci léčbě s přírodními produkty LR:

Velmi důležité je dodržování bezlepkové diety – střevo má šanci se uzdravovat. Při neúspěchu se nasazují kortikoidy s velkými vedlejšími účinky.

Aloe Vera Drinking gel med nebo broskev

Doporučujeme dlouhodobé užívání Aloe Vera gelu med či broskev v dávce nasazované postupně jako u většiny autoimunitních chorob. 

Vita Active

Velmi potřebné je i aktivní dodávání vitamínu v podobě Vita Active, které obsahuje zahuštěný koncentrát z 21 druhů BIO ovoce a zeleniny bez přidaných konzervantů.

Colostrum

Při větších ukazatelích zánětu doporučujeme užívat Colostrum v dvojnásobné dávce.

Výše uvedené produkty jsou přírodní doplňky stravy. Nejedná se o léčiva. Jsou však vhodným doplňkem klasické medicíny. O jejich užívání se doporučujeme poradit s lékaři společnosti LR HEALTH & BEAUTY.

CHCETE PRODUKTY S VÝRAZNOU SLEVOU 35 %?

Oslovily Vás produkty na této stránce? Klikněte na tlačítko níže a zjistěte informace o tom, jak nakupovat s výraznou slevou a získat spoustu dalších benefitů.