Menu Zavřeno
Logo-only-rings-transparent-cropped

PROBLÉMY S KLOUBY, ARTRÓZA A ARTRITIDA

Artróza a artritida (přesněji revmatoidní artritida) jsou choroby postihující především kloubní aparát. Bývají často zaměňovány, ačkoliv se jedná o dvě odlišná onemocnění s různými příčinami, symptomy i léčbou.

Artróza je proces postupného úbytku a poškození kloubní chrupavky. Je to přirozený projev stárnutí kloubů. Jejich opotřebování odpovídá tomu, kolik je nám let a jak se sebou zacházíme. Degenerativní onemocnění vznikající z důvodu nadměrného opotřebení chrupavky tvořící styčnou plochu mezi klouby. Z tohoto důvodu často postihuje velké nosné klouby dolních končetin jako je kolenní nebo kyčelní kloub.

Revmatická artritida, lidově také revma, je autoimunitní onemocnění. Je způsobena poruchou imunitního systému, který poškozuje buňky vlastního těla a vyvolává chronicky probíhající zánět. Artritida tak může postihnout jakýkoliv kloub bez ohledu na to, jak moc je zatížen. Nemoc nelze vyléčit, léčba je soustředěna na zmírnění příznaků. Revmatoidní artritida obecně je dlouhodobé, postupující onemocnění, provázené bolestí. Toto onemocnění člověka postupně omezuje v pohybu a brání mu vykonávat běžné každodenní aktivity a žít samostatný a nezávislý život.

Revmatoidní artritida postihuje častěji ženy. Typická je ranní ztuhlost postiženého kloubu. Nejčastěji jsou postiženy drobné klouby ruky a nohy. Je dobré upravit stravovací zvyklosti a změnit svůj životní styl – zdravě se stravovat a upravit svou hmotnost.

Mnoho lidí sáhne automaticky po lécích od bolest. Jejich užívání však vzniklou situaci neřeší, pouze potlačuje příznaky a tlumí bolest. Navíc hrozí různé kontraindikace.

ODEBÍREJTE PRODUKTY SE SLEVOU 35 %

Zkuste se svěřit do rukou přírody.

Aloe Vera gel freedom

  • Obsahuje hydrolyzovaný, nízkomolekulární kolagen – zdrojem je hovězí kolagen, který se velmi dobře vstřebává, je pro organismus vysoce dostupný a účinnější,
  • hydrolyzovaný nízkomolekulární kolagen je zde obsažen v tekuté formě, což zvyšuje jeho vstřebatelnost a dostupnost oproti jiným přípravkům,
  • přítomný Aloe Vera gel zvyšuje dostupnost látek kloubní výživy do organismu (transportní funkce Aloe Vera gelu). Samotný Aloe Vera gel má také nezanedbatelný význam pro klouby. Působí antioxidačně, detoxikačně a má odkyselující, regenerační a reparační účinky. To všechno kloubní chrupavce může jen prospět.

 Užívání Aloe Vera gel Freedom:

  1. Prevence artrózy v jakémkoli věku
  2. Doplňková léčba artrózy 1. a 2. stádia.
  3. Individuálně se osvědčil i ve vyšších stupních artrózy (3. a 4.stupeň) a ovlivnil symptomy.
  4. Úrazové stavy kloubů.
  5. Zánětlivá kloubní onemocnění jako je například revmatoidní artritida, při nichž je nutné se ale na konečnou dávku dostat postupně, zvolit správné dávkování!

Aloe Vera Active Freedom kapsle

Pokud potřebujete posílit účinek Aloe Vera Freedom, tak vynikající výsledek je v kombinaci s kapslemi Active Freedom.

Příčinou mnoha zdravotních problémů je také velmi často chronické překyselování organismu, které zhoršuje zdravotní situaci každé buňky. Překyselení dokáže demineralizací poškodit cokoliv v lidském organismu a způsobit desítky zdánlivě odlišných onemocnění. Proto se zaměřte i na odkyselení organismu! V tom je jedinečný produkt ProBalance.

ProBalance

ProBalance dodává tělu zásadité minerály ve správné kombinaci, které poměr zásaditých a kyselých látek v organismu vyrovnávají. Hořčík, vápník, měď, chrom či molybden, to jsou jen některé z prospěšných látek, na které je tento produkt bohatý. Pomáhá snižovat bolestivé otoky. Navíc neobsahuje laktózu a je vhodný i pro osoby alergické na mléčné bílkoviny.

Colostrum

A pokud máte zánětlivé onemocnění pohybového aparátu, tak se velice osvědčil čistě přírodní produkt Colostrum. Je to úplný koktejl bioaktivních látek, které jsou prospěšné pro všechny lidi, zdravé i nemocné. Vysoká koncentrace obranných protilátek a také minerálů!

Žádné farmaceutické firmě se dosud nepodařilo takovýto koktejl uměle namíchat, což je jen důkazem toho, jakou je příroda „geniální továrnou na léky“. Firma LR nabízí colostrum ve vysoké kvalitě, velmi bohaté na imunoglobuliny a s použitím té nejmodernější „studené“ technologie, která zaručuje jeho maximální účinnost. Celý výrobní proces i jeho finální produkt – Colostrum – jsou přísně kontrolovány nezávislým institutem Fressenius, což činí tento produkt naprosto důvěryhodným.

Aloe Vera MSM gel

Zevně také doporučujeme používat  účinné přírodní mazání, speciálně vyrobené na postižený kloubní systém, je to Aloe Vera MSM gel. Stačí vetřít malé množství gelu na bolavé místa a budete se cítit hned lépe.  

Obsahuje 60 % Aloe vera gelu, speciální MSM sloučeninu síry, listy medvědice a výtažek z vrbové kůry.

Tato kombinace rostlinných extraktů a MSM působí analgeticky a protizánětlivě.

Výše uvedené produkty jsou přírodní doplňky stravy. Nejedná se o léčiva. Jsou však vhodným doplňkem klasické medicíny. O jejich užívání se doporučujeme poradit s lékaři společnosti LR HEALTH & BEAUTY.

CHCETE PRODUKTY S VÝRAZNOU SLEVOU 35 %?

Oslovily Vás produkty na této stránce? Klikněte na tlačítko níže a zjistěte informace o tom, jak nakupovat s výraznou slevou a získat spoustu dalších benefitů.