Menu Zavřeno
Logo-only-rings-transparent-cropped

CHŘIPKA A NACHLAZENÍ

Chřipka je velmi nakažlivá choroba způsobená virem. Typ A napadá savce a ptáky, typ B napadá pouze lidi, typ C napadá lidi i prasata. Nejzávažnějšími jsou viry typu A, které způsobují rozsáhlé epidemie. Často se výrazně mění, mutují, a proto lidé nemají na tento typ viru dobrou zdravotní ochranu. Virus napadá dýchací systém s typickou bolestí svalů a kloubů, kašlem a kýcháním. 

Virus se pohybuje kapénkovou infekcí, šíří se třeba vzduchem, nemocný člověk kapénku kýchne do vzduchu a rozšíří ji tak do prostoru. V místnosti se pohybují porůznu lidé, vdechnou ji, virus se tak dostane na sliznici. Jak je ale možné, že jeden člověk onemocní a druhý ne? Vysvětlení je jednoduché: Někdo má kvalitní imunitní systém, který si s virem poradí a nevpustí jej do těla. Kdežto ten člověk, který je unavený, vyčerpaný, má oslabenou imunitu, ten viru snadno podlehne.

Virus má menší šanci u toho člověka, který se aktivně o svůj obranný systém stará a imunitu si posiluje správnou životosprávou a pravidelným užíváním vhodných doplňků. Je důležité preventivně posilovat imunitní systém a to nejlépe právě přírodní cestou.

ODEBÍREJTE PRODUKTY SE SLEVOU 35 %

Jak podpořit léčbu přírodními produkty LR:

Léčba jako taková je dlouhodobá a obtížná podle rozsahu postižení. Léčba musí být komplexní, protože většinou se jedná o onemocnění celého organismu. Podávají se antimykotika a podporují se obránci imunity a omezují se látky podporující stravu kvasinek – cukr a bílá mouka.

Colostrum

Pokud již onemocnění propukne, je potřebné co nejrychleji nastartovat obranyschopnost. K tomuto účelu je velmi vhodný unikátní a zcela přírodní  produkt Colostrum liquid. Dokáže velmi účinně zmírnit průběh nemoci, zkrátit délku trvání, snížit tělesnou teplotu, zmírnit bolesti hlavy a krku. Také usnadňuje vykašlávání.

Vita Active

Dále je důležité dodávat tělu vitamíny v přírodní formě. Vitamíny jsou opravdovými multitalenty. Zde se nabízí produkt VitaActive, který obsahuje zahuštěný extrakt z 21 druhů BIO ovoce a zeleniny. Jeho největší předností je obsah důležitých přírodních vitaminů a stopových prvků. Jeho složky zajišťují i silné antioxidační účinky, které jsou důležité pro správné fungování lidského těla.

Velmi také pomáhá užívání produktů z rostliny Cistus Incanus, jejíž listy obsahují mnoho polyfenolů se silnými antioxidačními účinky a významně podporují činnost imunitního systému. Má dezinfekční a protizánětlivé účinky a mimo jiné dovede blokovat množení viru v buňce. 

 

Ve formě spreje Cistus Incanus je ideální při rýmě, bolestech a zánětech v krku. Pro doplnění pitného režimu s léčebným účinkem je zase vhodné užívání bylinného čaje Cistus Incanus, ( u dětí je potřeba řídit se doporučeným dávkováním uvedeným výrobcem).

Aloe Vera sprej první pomoci

V případě rýmy a bolesti v krku se také velmi osvědčil Aloe Vera sprej první pomoci.

Pokud onemocníme, tělo se brání horečkou, ale někdy se organismus nedovede sám s vážným onemocněním vypořádat a pacient dostává antibiotika. Antibiotika bacily zničily, ale organismus se velmi oslabil. Antibiotikum vytvoří navíc tzv. střevní dysbiózu, tím oslabí tamější tvorbu imunitních buněk, a vlastně tak obranu ještě více oslabí. Pacient se zdánlivě vyléčí z chřipky, nastoupí do práce, dítě do školky, školy s nulovou imunitou, a každý si může představit, co nastane, když se tam znovu setká s virem…

Pro 12

Důležité je v tomto případě užívat dlouhodobě kvalitní Pro 12 na správnou rovnováhu ve střevě (85 % imunitních buněk se nachází právě ve střevě).

Výše uvedené produkty jsou přírodní doplňky stravy. Nejedná se o léčiva. Jsou však vhodným doplňkem klasické medicíny. O jejich užívání se doporučujeme poradit s lékaři společnosti LR HEALTH & BEAUTY.

CHCETE PRODUKTY S VÝRAZNOU SLEVOU 35 %?

Oslovily Vás produkty na této stránce? Klikněte na tlačítko níže a zjistěte informace o tom, jak nakupovat s výraznou slevou a získat spoustu dalších benefitů.