Menu Zavřeno
Logo-only-rings-transparent-cropped

KVASINKOVÁ INFEKCE

Nejčastější kvasinkovou infekcí je kandidóza. Kandida je jednobuněčná houba, která je u člověka běžná a není nebezpečná. Pokud se však z nějakého důvodu pomnoží, potom parazituje a výrazně organismu člověka škodí. Houba k přemnožení potřebuje teplo, vlho a potravu (uhlovodany). Pokud ještě například omezíme dobré bakterie v těle podáváním antibiotik, přidáním cukrů apod., tak je problém ihned. Mezi faktory podporující pomnožení plísní patří snížení imunity organismu pomocí chemoterapie, AIDS, nemoc z ozáření, stres či kouření. Zničení vhodných bakterií dlouhodobým podáváním ATB, chlorované bazény, antikoncepce. Zakyselení organismů například velkým příjmem cukrů, někdy i přímé zanesení plísně.

Příznaky a projevy mohou být na kůži, především v místě kožních záhybů, podpaždí, pod prsy či tříslech. Někdy pod nehty, v dutině ústní, střevech a zvláště na pohlavních orgánech žen. To ženám způsobuje svědění, výtoky, opakované záněty až bolesti. Může být postižena i dýchací soustava, lymfatické cesty a dokonce i psychika.

ODEBÍREJTE PRODUKTY SE SLEVOU 35 %

Jak podpořit léčbu přírodními produkty LR:

Léčba jako taková je dlouhodobá a obtížná podle rozsahu postižení. Léčba musí být komplexní, protože většinou se jedná o onemocnění celého organismu. Podávají se antimykotika a podporují se obránci imunity a omezují se látky podporující stravu kvasinek – cukr a bílá mouka.

Aloe Vera Drinking gel

Velmi důležitá je právě podpora imunitního systému a odkyselení organismu, čehož nejlépe dosáhneme kombinaci Aloe Vera gel Broskev, která neobsahuje žádné cukry, ani ve formě medu, s produktem ProBalance.

ProBalance

Dodáte tělu důležité minerály a stopové prvky, stejně jako vysoce kvalitní rostlinné výtažky. Ideální základ pro fungující metabolismus. Díky cenným stopovým prvkům a optimálnímu příjmu zásaditých minerálů upravuje tělu vlastní acidobazickou rovnováhu. Gel z Aloe Vera je navíc obohacený o prospěšný vitamín C. Tím ještě více podpoří Váš energetický metabolismus.

Colostrum

Pro ještě větší podporu imunity je vhodné přidat Colostrum. Je to přírodní produkt nejvyššího stupně kvality, navíc bez přísad.

Pro 12

Plísně se nesnesou s laktobacily, proto doporučujeme také Pro 12, které doplní do těla žádoucí bakterie a navodí přirozenou rovnováhu. Střevo je nejen jedním z největších lidských orgánů,  je také ve velké míře spoluzodpovědné za náš dobrý zdravotní stav. Pro 12 obsahuje 1 miliardu bakterií v kapsli a disponuje dvojitým mikrozapouzdřením, které chrání bakterie před průchodem žaludkem znatelně účinněji než mnohé jiné produkty.

Aloe Vera sprej první pomoci

Místně k potlačení projevů plísní je vhodné použít Aloe Vera sprej první pomoci – unikátní směs 83 % Aloe Vera gelu a 12 bylinných esencí. Sprej obsahuje organické výtažky s dvanácti vybraných bylin z kontrolovaného a certifikovaného pěstování. Aplikujte postřikem na postižená místa, u gynekologických potíží je možné zavádět tampóny nasáklé Aloe Vera sprejem 2x/den.

Výše uvedené produkty jsou přírodní doplňky stravy. Nejedná se o léčiva. Jsou však vhodným doplňkem klasické medicíny. O jejich užívání se doporučujeme poradit s lékaři společnosti LR HEALTH & BEAUTY.

CHCETE PRODUKTY S VÝRAZNOU SLEVOU 35 %?

Oslovily Vás produkty na této stránce? Klikněte na tlačítko níže a zjistěte informace o tom, jak nakupovat s výraznou slevou a získat spoustu dalších benefitů.