Menu Zavřeno
Logo-only-rings-transparent-cropped

ODBOURÁNÍ STRESU

Stres, hodně diskutované téma – všichni víme, jak dovede stres zatočit s našim zdravím a psychickou kondicí. Stresové situace se nevyhýbají ani našim nejmenším (problémy v rodině, školka, škola, studium, práce, podnikání, různé životní situace atd.) Bohužel i uspěchaná doba, ve které žijeme, nám také moc nepomáhá. 

ODEBÍREJTE PRODUKTY SE SLEVOU 35 %

Jak a čím pomoci k eliminování stresu?

Produkty ALOE  VERA VIA  sluneční ochrany nabízejí ochranu a péči pro celou rodinu, od citlivé až po mírně opálenou a také jsou určeny pro velmi jemnou pokožku dětí.

Vysoký obsah Aloe Vera gelu, osvědčené kombinace účinných látek a přírodní síla cenných BIO extraktů v produktech sluneční ochrany Vám poskytnou jedinečnou a rozmanitou péči, která hydratuje namáhanou pokožku, chladí, uklidňuje, vyživuje, regeneruje a to 100% bez parabenů a minerálních olejů!

Mind Master

Mind Master chrání naše buňky před velmi nebezpečným oxidačním stresem a přispívá nám řadou vitamínů a minerálních látek k normální funkci energetického metabolismu a nervového systému. Tento produkt je také vhodný pro malé děti od cca 3 let, je v tekuté přírodní formě, krásně vstřebatelný .

ProBalance

V kombinaci s přírodními minerály ProBalance, který nám obnovuje acidobazickou rovnováhu, je výsledek velmi rychle cítit. Mizí únava, vyčerpání, podrážděnost, vnitřní neklid – třes v organismu a spoustu dalších projevů stresu.

NOVINKA ROKU 2020!
NIGHT MASTER

Night Master – nápoj na spaní – při pravidelném užívání zajistí přirozeným způsobem osvěžující spánek po dlouhou dobu. Obsahuje účinné PŘÍRODNÍ SLOŽKY, jako např. Aloe Vera, šafrán, extrakt z chmele a další podstatné látky, jako L-tryptophan, hořčík, zinek a vitamíny skupiny B. Může užívat dlouhodobě, a to bez jakéhokoli rizika, není návykový. Aktivní složky jsou přírodní, vědecky prověřené a jsou vyrobeny v Německu.

Super Omega

U dětí je omega 3 velmi důležitá pro rozvoj mozku, myšlení, paměť, ocení ji však i starší lidé.

Výše uvedené produkty jsou přírodní doplňky stravy. Nejedná se o léčiva. Jsou však vhodným doplňkem klasické medicíny. O jejich užívání se doporučujeme poradit s lékaři společnosti LR HEALTH & BEAUTY.

CHCETE PRODUKTY S VÝRAZNOU SLEVOU 35 %?

Oslovily Vás produkty na této stránce? Klikněte na tlačítko níže a zjistěte informace o tom, jak nakupovat s výraznou slevou a získat spoustu dalších benefitů.