Menu Zavřeno
Logo-only-rings-transparent-cropped

POPÁLENINA, OPAŘENINA

Popáleniny způsobuje kontakt se suchým intenzivním teplem a opařeniny vlhké intenzivní teplo. Popáleniny I-IIa nejsou zasaženy všechny vrstvy kůže, ale hlubší, tedy IIb-III se hojí velmi dlouho, někdy vyžadují i transplantaci kožního krytu. O tom, jak dopadne léčba popáleniny, také rozhoduje nejenom hloubka, ale plocha / velikost.

ODEBÍREJTE PRODUKTY SE SLEVOU 35 %

Pomozte hojení přírodními produkty LR:

Při popálení/opaření je nutné co nejrychlejší chlazení místa popálenin, aby se zmenšilo poškození. Chladí se do 5 % povrchu těla. Zakrýt ránu sterilním krytím a desinfikovat. Další lékařská péče se odvíjí podle hloubky a plochy postižení.

Aloe Vera sprej první pomoci

Při rozsahu do 1 % povrchu těla (velikost dlaně) a povrchním popálením do II a po aplikování desinfekce můžeme použít Aloe Vera sprej první pomoci. 

Aloe Vera gelový koncentrát

Po desinfikování a aplikaci Aloe Vera spreje první pomoci můžeme na popáleninu použít Aloe Vera gelový koncentrát, nejlépe chlazený.

Colostrum

Pro podporu ochrany před infekcí a podporu hojivosti doporučujeme užívat doplněk Colostrum. Je to úplný koktejl bioaktivních látek, které jsou prospěšné pro všechny lidi, zdravé i nemocné. Vysoká koncentrace obranných protilátek a také minerálů!

Výše uvedené produkty jsou přírodní doplňky stravy. Nejedná se o léčiva. Jsou však vhodným doplňkem klasické medicíny. O jejich užívání se doporučujeme poradit s lékaři společnosti LR HEALTH & BEAUTY.

CHCETE PRODUKTY S VÝRAZNOU SLEVOU 35 %?

Oslovily Vás produkty na této stránce? Klikněte na tlačítko níže a zjistěte informace o tom, jak nakupovat s výraznou slevou a získat spoustu dalších benefitů.