Menu Zavřeno
Logo-only-rings-transparent-cropped

EKZÉMY U DĚTÍ

Ekzém (atopické ekzémy) je chronické, svědivé a zánětlivé autoimunní onemocnění, často alergického původu, může však být vyvolán i dehydratací pokožky nebo podrážděním. Jde o poruchu kožní bariéry s imunitní odchylkou. Kůže je suchá, svědivá s kožním zánětem. Kožní film je nedostatečný a buňky odumírají rychleji. Kůže praská, je zarudlá, loupe se, s pupínky či puchýřky.

Ekzémy se projevují i jako vyrážky vznikající na různých místech těla, kůže je podrážděná a vyvolává pocit svědění. Děti si ekzémy často zhoršují neustálým škrábáním – pro rodiče je velmi těžké odpoutat od škrábání pozornost. Samozřejmě, že existují kortikoidy, léky tlumící alergické projevy atd., ale to také není pro malý organismus to nejvhodnější. Jen těch vedlejších účinků jsou celé řady.

ODEBÍREJTE PRODUKTY SE SLEVOU 35 %

Jak podpořit léčbu přírodními produkty LR:

Aloe Vera Drinking gel broskev

U těchto atopických ekzémů máme velmi dobré zkušenosti s Aloe Vera gelem Peach k vnitřnímu užívání, tělo se díky Aloe zbaví toxinů, Aloe mimo jiné umí také imunomodulovat imunitu, což je v tomto případě velmi důležité, protože ekzém je autoimunitní choroba.

Pro 12

Další krok je srovnání rovnováhy ve střevě kvalitním Probiotic 12. Nezapomeňte, že zdravé střevo je základ dobré imunity.

Colostrum

Krásných výsledků dosahujeme také užíváním Colostra – je to opravdový zázrak přírody.

Super Omega

Na hojení kůže a regeneraci velmi účinně také pomáhá užívání Super Omega 3 (špičku želatinové tobolky můžete ustřihnout a dítěti nakapat na lžičku).

Aloe Vera Baby série

Speciálně pro dětskou pokožku jsou vyvinuty tyto produkty k zevní péči Aloe Vera Via Baby Care (bez parfemace, sulfátů, parabenů, minerálních olejů).

Výše uvedené produkty jsou přírodní doplňky stravy. Nejedná se o léčiva. Jsou však vhodným doplňkem klasické medicíny. O jejich užívání se doporučujeme poradit s lékaři společnosti LR HEALTH & BEAUTY.

CHCETE PRODUKTY S VÝRAZNOU SLEVOU 35 %?

Oslovily Vás produkty na této stránce? Klikněte na tlačítko níže a zjistěte informace o tom, jak nakupovat s výraznou slevou a získat spoustu dalších benefitů.