Menu Zavřeno
Logo-only-rings-transparent-cropped

PŘEKYSELENÍ ORGANISMU

Hektické dny a plná hlava starostí si na každém z nás vybírají své daně. Stres, špatné stravování i nezdravé životní návyky totiž v našem těle spouštějí mechanismy, které často vedou k onemocnění. Prvním předstupněm nemoci je narušení kyselo-zásadité (acidózní) rovnováhy v organismu, tedy nepoměr mezi kyselinami a zásadami. Tato nerovnováha negativně ovlivňuje veškeré životně důležité biochemické reakce a k onemocnění zbývá už jen krůček.

Nestačí-li kompenzační mechanismy našeho organismu vybalancovat nadměrný přísun kyselinotvorných látek do těla, jsou ukládány (deponovány) v různých orgánech, kde mohou způsobit nemalé škody (např. klouby, kůže, vnitřní orgány, cévy). Chronicky překyselený jedinec se cítí unavený, má sníženou imunitu, má sklon k opakovaným infekcím, k nádorovému onemocnění, mívá časté bolesti hlavy, má depresívní náladu, může trpět kožními chorobami (ekzémy, lupenka), má sklon k alergiím i autoimunitním chorobám.

ODEBÍREJTE PRODUKTY SE SLEVOU 35 %

ProBalance navrací tělu rovnováhu.

ProBalance dodává tělu zásadité přírodní minerály ve správné kombinaci, které poměr zásaditých a kyselých látek v organismu vyrovnávají. Hořčík, vápník, měď, chrom či molybden, to jsou jen některé z prospěšných látek, na které je tento produkt bohatý. Navíc neobsahuje laktózu a je vhodný i pro osoby alergické na mléčné bílkoviny.

Výše uvedené produkty jsou přírodní doplňky stravy. Nejedná se o léčiva. Jsou však vhodným doplňkem klasické medicíny. O jejich užívání se doporučujeme poradit s lékaři společnosti LR HEALTH & BEAUTY.

CHCETE PRODUKTY S VÝRAZNOU SLEVOU 35 %?

Oslovily Vás produkty na této stránce? Klikněte na tlačítko níže a zjistěte informace o tom, jak nakupovat s výraznou slevou a získat spoustu dalších benefitů.