Menu Zavřeno
Logo-only-rings-transparent-cropped

DIABETES MELLITUS - CUKROVKA

Diabetes mellitus – jeden z nejčastějších takzvaných tichých zabijáků, lidově zvaný cukrovka. Jde o velmi závažnou chorobu, postihující v ČR asi 800 000 lidí. Je to metabolické onemocnění charakterizované zvýšenou hladinou cukru v krvi (hyperglykémií). Množství cukru v krvi reguluje hormon inzulin. Tato choroba většinou moc nebolí a často se na ni přijde až při komplikacích. Jak v ČR, tak celosvětově počet nemocných cukrovkou narůstá. Cukrovka je jedním z největších medicínských problémů 21. století. Na vznik cukrovky má vliv genetika, otylost, virové infekce, stresy i náhlé velké změny životních zvyklostí – to vše může poškodit B buňky slinivky břišní.

Existují dva typy diabetu:

  • Typ 1: Vyskytuje se nejčastěji u mladých jedinců. Jde o postižení B buněk slinivky břišní, které nedokážou z nějakých důvodů vytvářet inzulin (hormon nezbytný ke zpracování cukrů v těle).
  • Typ 2: Postižení tkání, které naopak nejsou schopny inzulin využít a cukry se hromadí v těle. Tímto typem diabetu je postiženo 92% nemocných.

Cukrovka provázená cévními změnami postihuje celý organismus. V důsledku špatného prokrvení tkáně také vznikají infekce, zranění, nehojící se defekty a podobně. Právě zde, při běžně nasazené terapii, je vhodné používat souběžně přírodní produkty, které cestou zlepšení prokrvení a posílení imunity výrazně pomáhají.

ODEBÍREJTE PRODUKTY SE SLEVOU 35 %

Jak pomoci léčbě s přírodními produkty LR:

Aloe Vera Drinking gel broskev

Zde se výborně hodí Aloe Vera gel broskev bez přídavku cukru. Při nasazení Aloe Vera gelu se drobné vlásečnice rekanalizují a tím příznivě působí na postižené oblasti. Zcela evidentně se zlepšují cévní poměry jak velkých, tak zejména drobných cévek. Zlepšují se cévní poměry na srdci, ledvinách, sítnici, končetinách. Prostě v celém těle.

ProBalance

ProBalance upravuje pH ve vnitřním prostředí organismu. Alkalizuje mezibuněčnou tekutinu a tím ovlivňuje metabolismus buněk, které postupně ztrácejí škodlivou kyselost a tím se zkvalitňuje cévní zásobení tkání nepoškozenými erytrocyty.

Super Omega

Super Omega se svými EPA, DHA, kyselinou linolenovou, betaglukany a dalšími složkami výrazně snižuje cholesterol, který podstatně poškozuje cévní stěnu a snižuje tím cévní zásobení tkáně. 

Fiber Boost

Fiber Boost vláknina doplňuje Vaši každodenní stravu vysokým obsahem vlákniny ze 3 různých zdrojů. Chrom pomáhá udržovat hladinu cukru v krvi. Přispívá k normálnímu metabolismu makroživin, tělo lépe přijímá bílkoviny, sacharidy a tuky. Přirozeně sladká chuť díky stévii.

Výše uvedené produkty jsou přírodní doplňky stravy. Nejedná se o léčiva. Jsou však vhodným doplňkem klasické medicíny. O jejich užívání se doporučujeme poradit s lékaři společnosti LR HEALTH & BEAUTY.

CHCETE PRODUKTY S VÝRAZNOU SLEVOU 35 %?

Oslovily Vás produkty na této stránce? Klikněte na tlačítko níže a zjistěte informace o tom, jak nakupovat s výraznou slevou a získat spoustu dalších benefitů.