Menu Zavřeno
Logo-only-rings-transparent-cropped

ŽLUČNÍKOVÉ KAMENY

Žlučníkové kameny, odborně cholelitiáza, je nejčastějším onemocněním žlučových cest, jedna z nejčastějších operačních indikací. Se žlučníkovými kameny se potýká až 20-30 % obyvatelstva. Vyskytuje se 4x více u žen, je častější u obézních, diabetiků a nemocných se žloutenkou.

ODEBÍREJTE PRODUKTY SE SLEVOU 35 %

Jak se co nejrychleji těchto nepříjemností zbavit?

Zjistíte-li, že máte náběh na tvorbu žlučníkových kamenů, máte-li již obtíže, sonografické vyšetření potvrdilo tvorbu kapének ve žlučovodech, neváhejte a učiňte potřebné kroky pro zlepšení situace. Základem je podpora funkce žlučníku, zharmonizování celého trávicího traktu a detoxikace organismu. 

Žlučník spotřebovává vysoké množství zásaditých látek, které se tvoří v žaludku. Pokud nejsou minerály k dispozici, tak se ze žlučníku začne uvolňovat cholesterol a ve spojení s dalšími látkami tvoří žlučové kameny. 

Dá se tomu však předejít zásaditými doplňky stravy!

ProBalance

Jeden z nejsilnějších odkyselovacích a detoxikačních dopňků. Forma přírodního doplňku s minerály ve správné kombinaci, vázaných v organických, nejlépe využitelných a vstřebatelných formách. Dodává tělu zásadité přírodní materiály ve správné kombinaci, které poměr zásaditých a kyselých látek v organismu vyrovnávají. Hořčík, vápník, měď, chrom či molybden, to jsou jen některé z prospěšných látek, které tento produkt obsahuje. 

ProBalance nejlépe působí ve spojení s Aloe Vera gely. Jejich účinky se vzájemně potencují a účinek je vyšší. Aloe Vera obsahuje 200 bioaktivních látek, vitamíny, minerály, enzymy. 

Gel z rostliny Aloe Vera má velmi výrazný neutralizační účinek (je zásadotvorný) a antibakteriální účinek. Aloe Vera gely spolu se zásaditými minerály ProBalance umí drobné kameny rozpouštět a dodáním přírodních trávicích enzymů, které Aloe Vera gely obsahují, podpoříte trávení a usnadníte tak práci žlučníku.

Jedním z rizikových faktorů vedoucích ke vzniku žlučových kamenů je strava s vysokým obsahem cholesterolu. Vhodné je soustředit se na potraviny s obsahem správných tuků. Velmi dobré jsou omega 3 mastné kyseliny, které nezpůsobují zvýšení cholesterolu.

Super Omega kapsle

Obsahují omega-3 mastné kyseliny EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová). Denně bychom měli tělu dodat minimálně 250 mg DHA denně, avšak čerstvou rybu si nemůže denně dopřát kdekdo. Super Omega kapsle obsahují nenasycené mastné kyseliny ze sardinek, makrel a tuňáka, které pocházejí výhradně z udržitelného rybolovu v jihoamerickém Pacifiku. Produkt navíc není geneticky upravován! 

Jsou-li původem Vašich problémů se žlučníkem stresové záležitosti, zaměřte se také na podporu psychiky a eliminování stresu. 

Mind Master

Mind Master je produkt čistě na přírodní bázi, který bojuje proti stresu a dodává člověku příliv nové fyzické i psychické energie. Tělo a mysl jsou stimulovány společně v jeden okamžik, bez chemie. 

Resveratrol, selen, zelený čaj, chlorofyl a vitamin E jsou účinné antioxidanty obsažené v Mind Master, které snižují negativní vliv stresu. 

B-vitamíny, cholin, železo, koenzym Q10, L-karnitin patří do skupiny významných mikroživin, které v organismu zaručují opětovný proud energie.

Výše uvedené produkty jsou přírodní doplňky stravy. Nejedná se o léčiva. Jsou však vhodným doplňkem klasické medicíny. O jejich užívání se doporučujeme poradit s lékaři společnosti LR HEALTH & BEAUTY.

CHCETE PRODUKTY S VÝRAZNOU SLEVOU 35 %?

Oslovily Vás produkty na této stránce? Klikněte na tlačítko níže a zjistěte informace o tom, jak nakupovat s výraznou slevou a získat spoustu dalších benefitů.