Menu Zavřeno
Logo-only-rings-transparent-cropped

OCHRANA KŮŽE PŘED SLUNCEM

Mnoho lidí touží nejen v letních měsících po krásném opálení. A právě víkendy, dovolená a cestování je nejčastější možností, jak „chytnout bronz“.  Léto je časem zahálení a užívání si slunce. Je jedno, zda ležíte na trávě u rybníka či na pláži u moře, šplháte po horách nebo pobíháte po schůzkách po městě. Všude musíte pokožku před slunečním zářením pečlivě chránit.

Je potřeba mít na paměti, že ne každé opálení je zdravé. Při pobytu na slunci je důležité chránit kůži před účinkem ultrafialového záření a současně dodržovat základní pravidla správného slunění.

Nadměrné vystavování se slunci je nebezpečné, když nepoužíváte ochranné přípravky. Chraňte svou kůži před UVA a UVB zářením. UVB záření způsobí spálení nechráněné pokožky a poškodí vrchní vrstvy kůže, dochází ke ztrátě elasticity. UVA záření proniká hlouběji a škodí pleti z dlouhodobého hlediska. Výsledkem jsou pak pigmentové skvrny, vrásky, ale i suchá kůže či fleky.

Spálení kůže znamená velké riziko a dle názoru některých odborníků může být příčinou vzniku zhoubného kožního nádoru – melanomu.

Až 80% předčasného stárnutí pleti má na svědomí právě sluneční zářením. Nechceme Vás však odradit Vás od pobytu na sluníčku, naopak. Dodržují-li se základní pravidla jako doba slunění, pitný režim i sluneční ochrana, je sluníčko skvělý společník.

ODEBÍREJTE PRODUKTY SE SLEVOU 35 %

Jak se chránit proti slunci s přírodními produkty LR:

Produkty ALOE  VERA VIA  sluneční ochrany nabízejí ochranu a péči pro celou rodinu, od citlivé až po mírně opálenou a také jsou určeny pro velmi jemnou pokožku dětí.

Vysoký obsah Aloe Vera gelu, osvědčené kombinace účinných látek a přírodní síla cenných BIO extraktů v produktech sluneční ochrany Vám poskytnou jedinečnou a rozmanitou péči, která hydratuje namáhanou pokožku, chladí, uklidňuje, vyživuje, regeneruje a to 100% bez parabenů a minerálních olejů!

Aloe vera opalovací krémový gel SPF 20

Lehký gel pro již mírně opálenou pokožku. Obsahuje vysoký podíl 40 % Aloe Vera gelu, chrání pokožku před UVA a UVB zářením. Ošetřuje, chladí a intenzivně hydratuje. Lehce se vtírá a nezanechává lepivý pocit. Voděodolný.

Aloe Vera opalovací mléko SPF 30

Krém pro lehce opálené typy pokožky. Obsahuje 40 % Aloe Vera gelu, chrání pokožku před UVA a UVB zářením, ošetřuje a intenzivně hydratuje. Voděodolný.

Aloe Vera opalovací krém SPF 50

Krém pro světlé, citlivé typy a pro jemnou dětskou pokožku. Obsahuje 40 % Aloe Vera gelu, chrání pokožku před UVA a UVB zářením. Ošetřuje a intenzivně hydratuje. Voděodolný.

Aloe Vera Anti-aging opalovací krém SPF 20

Krém na obličej a dekolt. Obsahuje 40 % Aloe Vera gelu, chrání pokožku před UVA a UVB zářením. Ošetřuje a intenzivně hydratuje a chrání pokožku před předčasným stárnutím a může se používat místo denního krému.

Aloe Vera opalovací sprej active SPF 30

Lehký sprej pro lehce opálenou pokožku. Obsahuje 30 % Aloe Vera gelu. Chrání pokožku před UVA a UVB zářením. Ošetřuje, chladí a intenzivně hydratuje. Voděodolný.

Aloe Vera krémový gel po opalování

Lehce chladivý krém na tělo. Obsahuje 70 % Aloe Vera gelu a bambucké máslo. Chladí a podporuje pokožku při regeneraci po opalování. Hydratuje a intenzivně ošetřuje.

Výše uvedené produkty jsou přírodní doplňky stravy. Nejedná se o léčiva. Jsou však vhodným doplňkem klasické medicíny. O jejich užívání se doporučujeme poradit s lékaři společnosti LR HEALTH & BEAUTY.

CHCETE PRODUKTY S VÝRAZNOU SLEVOU 35 %?

Oslovily Vás produkty na této stránce? Klikněte na tlačítko níže a zjistěte informace o tom, jak nakupovat s výraznou slevou a získat spoustu dalších benefitů.