Menu Zavřeno
Logo-only-rings-transparent-cropped

ROVNOVÁHA STŘEV

Potraviny znepříjemňující trávení na nás číhají téměř všude a zažívání s nimi bojuje den co den. Signály, které bychom neměli přehlížet, jsou nepravidelná stolice, zácpa, průjem, nepříjemné pocity při vyprazdňování, pocit nafouknutého břicha, ale i nepříjemný dech či pálení žáhy. Trápí-li Vás některý z těchto problémů, měli byste zbystřit – s Vaším střevem totiž může být něco v nepohodě. 

Jídlo, které je pro tělo obtížně stravitelné, může ve střevech zůstat i několik týdnů, hromadit se, zahnívat a uvolňovat do organismu toxické látky. Střevní prostředí poté nabírá na toxicitě až jeho funkce klesne na polovinu. Protože střeva představují 80 % lidské imunity, neměli bychom brát tuto informaci na lehkou váhu. 

ODEBÍREJTE PRODUKTY SE SLEVOU 35 %

Podléháte virózám více než kdy jindy? Cítíte se věčně unavení?

Právě proto, že je střevo nejdůležitějším orgánem lidské imunity, pociťujeme jeho diskomfort nejvíce na svém zdraví. Příčina častých viróz či únavy může být uvnitř Vašeho břicha. Problémům lze předcházet střídmým stravováním. Mnohem účelnější je však cílená péče o střeva. 

Pro 12

Kapsle Pro 12 obsahují 12 různých bakteriálních kmenů = 1 miliardu prospěšných bakterií. Ty osídlí celou plochu střeva a v trávicím traktu dokáží porazit škodlivé bakterie, eliminovat toxické procesy a nastartovat přirozené a šetrné pročišťování střev. 

Fiber Boost

Za zmínku určitě stojí také Fiber Boost – nápoj s obsahem třech silně koncentrovaných zdrojů vlákniny. Poslouží tedy jako skvělý doplněk jídelníčku a díky stévii navíc chutná lahodně bez přidaného cukru a přidaných kalorií.

Výše uvedené produkty jsou přírodní doplňky stravy. Nejedná se o léčiva. Jsou však vhodným doplňkem klasické medicíny. O jejich užívání se doporučujeme poradit s lékaři společnosti LR HEALTH & BEAUTY.

CHCETE PRODUKTY S VÝRAZNOU SLEVOU 35 %?

Oslovily Vás produkty na této stránce? Klikněte na tlačítko níže a zjistěte informace o tom, jak nakupovat s výraznou slevou a získat spoustu dalších benefitů.