Menu Zavřeno
Logo-only-rings-transparent-cropped

CHRONICKÝ ÚNAVOVÝ SYNDROM

Jedná se o nevysvětlitelnou únavu trvající několik měsíců, která nepolevuje i přes odpočinek. Není jasná příčina, dochází i k bolestem svalů, kloubů, někdy poruchy paměti či závratě. Pacienti jsou výrazně unavení, často se potýkají se zvýšenou teplotou, bolestmi hlavy, poruchami spánku, které nevedou k osvěžení apod. Projevuje se i poruchou imunitního systému, snížení aktivity NK buněk a T lymfocytů. Někdy i poruchy CMS s depresí apod. 

ODEBÍREJTE PRODUKTY SE SLEVOU 35 %

Co dělat s chronickým únavovým syndromem?

Odborníci se shodují, že nejčastěji chronický únavový syndrom postihuje lidi, kteří jsou přepracovaní a většinou trpí nedostatkem vitamínů a stopových prvků. Jsou to lidé zažívající permanentní stres doma, v práci, ve finanční oblasti nebo kteří zažívají jinou dlouhodobě trvající stresovou situaci. 

Organismus se díky dlouhodobému stresu dostává do nerovnováhy, čímž je oslabován, dochází k jeho překyselování a významně se snižuje imunita.

Bojujte proti stresu!

Mind Master je první zcela přírodní produkt proti stresu, který funguje uceleně. Eliminuje následky stresu a zároveň podněcuje tvorbu nové energie. Obsahuje antioxidanty resveratrol, chlorofyl, zelený čaj, vitamín E a selen, které zachycují volné radiály a neutralizují je. Vitamíny skupiny B, cholin podporují duševní výkonnost, koenzym Q10, železo a L-karnitin poté fyzickou kondici.

Zásadním problémem bývá velmi často překyselení organismu. Chronicky překyselený jedinec se mimo jiné obtíže cítí unavený, přicházejí poruchy spánku a sklony k depresím, snižuje se imunita. Odkyselení organismu dosáhneme nejlépe kombinací produktů Aloe Vera gelu a ProBalance, jejichž účinky se v této kombinaci vzájemně zesilují.

Aloe Vera Drinking Gel

Aloe Vera je v přírodní medicíně ceněna pro své jedinečné složení již po staletí. Obsahuje 200 bioaktivních látek, vitamíny, minerály, enzymy. V Aloe Vera gelu se nachází také draslík a hořčík. Bylo zjištěno, že potíže se spánkem mají vysokou souvislost právě také s nedostatkem hořčíku a vitamínu B v organismu. 

ProBalance

Díky ProBalance dodáte tělu důležité minerály a stopové prvky stejně jako vysoce kvalitní rostlinné výtažky. Díky cenným stopovým prvkům a optimálnímu příjmu zásaditých minerálů upravuje tělu vlastní acidobazickou rovnováhu. 

Colostrum

Další unikátní a čistě přírodní patentovaný produkt je Colostrum. To zlepšuje projevy chronického únavového syndromu, pomáhá při autoimunitních chorobách a potlačuje záněty trávicího systému. Colostrum má také povzbudivé účinky na lidskou psychiku. 

Pro 12

Jsou-li Vám podávány během léčby antibiotika ve větším množství a dlouhodobě, navraťte střevům rovnováhu s Pro 12 kapslemi. Antibiotika totiž nedokáží rozlišit typ bakterií, a proto spolu s nepřátelskými bakteriemi vyhubí i ty přátelské. Imunita je však stabilní pouze v případě, kdy je podíl bakterií vyvážený. Pro 12 obsahují 12 různých bakteriálních kmenů = 1 miliardu prospěšných bakterií.

Výše uvedené produkty jsou přírodní doplňky stravy. Nejedná se o léčiva. Jsou však vhodným doplňkem klasické medicíny. O jejich užívání se doporučujeme poradit s lékaři společnosti LR HEALTH & BEAUTY.

CHCETE PRODUKTY S VÝRAZNOU SLEVOU 35 %?

Oslovily Vás produkty na této stránce? Klikněte na tlačítko níže a zjistěte informace o tom, jak nakupovat s výraznou slevou a získat spoustu dalších benefitů.