Menu Zavřeno
Logo-only-rings-transparent-cropped

BÉRCOVÝ VŘED

Bércový vřed (ulcus cruris) je název pro chronickou a dlouhodobou otevřenou ránu. Léčba je náročná a vyžaduje aktivní přístup pacienta doprovázený trpělivostí a kázní. Bércový vřed se dá definovat jako defekt kůže, který je charakteristický rozkladem tkáně a jejím odumřením – nekrózou. Příčinou jsou žilní, tepenné či smíšené potíže. Bércové vředy jsou bolestivé, pomalu se hojí a kvůli narušení struktury kůže u nich hrozí infekce.

I nepatrné podráždění pokožky, jako je například poštípáním hmyzem nebo škrábnutí, může skončit nehojícím se “stroupkem”, z něhož se postupně vyvine mělký vřed s nepravidelnými okraji, který mokvá. Poškozené místo je bolestivé a velmi náchylné k infekci. Pokud se do rány dostane infekce, začne silně zapáchat.

Léčbu vždy konzultujte s lékařem. Bércový vřed je onemocnění chronické s dlouhodobou léčbou a častými recidivami (opětovným zhoršením po přechodném zlepšení). Jeho léčba je „běh na dlouhou trať“. Hojení může maximálně ovlivnit i pacient sám změnou životního stylu. Důležitá je podpora hojivosti a vzniku nové pokožky. Nutná je komprese bandáží.

ODEBÍREJTE PRODUKTY SE SLEVOU 35 %

Jak pomoci léčbě s přírodními produkty LR:

Colostrum

Podpořte účinně terapii velmi důležitým a 100% přírodním produktem Colostrum. Výrazně posiluje boj s infekcí a pomáhá při regeneraci tkání. Díky růstovému hormonu a faktorům regenerace zlepšuje hojivost tkání a obranyschopnost organismu.

Aloe Vera Drinking gel sivera

Nejlepších výsledků je dosahováno v kombinaci s Aloe Vera drinking gel Sivera (pokud pacient bere Warfarin, změnit na Aloe Vera drinking Broskev). Komponenty obsažené v Aloe Vera gelu svými schopnostmi ovlivňují různé části organismu. V první fázi probíhá detoxikace a ve druhé fázi regenerace. Aloe Vera je vhodná i pro tzv. enzymoterapii.

Gel z Aloe Vera v sobě obsahuje například enzym, který pomáhá snižovat zánětlivost a tím i bolest. Další enzymy například pomáhají strávit veškerou mrtvou tkáň na různých zraněních. Proto se produkty s Aloe Vera tak hojně používají pro léčbu různých kožních onemocnění.

Pro zevní použití lze nabídnout vynikající přírodní produkty s vysokým obsahem Aloe Vera. Aloe Vera hydratační gelový koncentrát (obsahuje 90 % gelu Aloe Vera) a Aloe Vera sprej první pomoci – unikátní směs 83 % Aloe Vera gelu a 12 bylinných esencí. Při použití několikrát denně výrazně zlepšuje místní hojivost tkáně. Aloe Vera zlepšuje výživu a prokrvení končetiny a aktivují proces přirozené regenerace tkáně.

Aloe Vera ochranný krém s propolisem

Recidivám bércového vředu je také třeba předcházet pravidelným ošetřováním kůže bérců zvláčňujícími krémy, které zabrání suchosti kůže a tvorbě trhlin. Vyzkoušejte hustý krém pro péči o suchou a namáhanou pokožku Aloe Vera ochranný krém s propolisem, který obsahuje 79 % Aloe Vera gelu a včelí vosk. Intenzivně hydratuje a vyživuje pokožku, posiluje kožní bariéru a vytváří na kůži ochranný film.

Vysoký obsah Aloe Vera gelu, osvědčené kombinace účinných látek a přírodní síla cenných BIO extraktů v těchto produktech Vám poskytnou jedinečnou péči, která hydratuje namáhanou pokožku, chladí, uklidňuje, vyživuje, regeneruje a to 100% bez parabenů a minerálních olejů!

Výše uvedené produkty jsou přírodní doplňky stravy. Nejedná se o léčiva. Jsou však vhodným doplňkem klasické medicíny. O jejich užívání se doporučujeme poradit s lékaři společnosti LR HEALTH & BEAUTY.

CHCETE PRODUKTY S VÝRAZNOU SLEVOU 35 %?

Oslovily Vás produkty na této stránce? Klikněte na tlačítko níže a zjistěte informace o tom, jak nakupovat s výraznou slevou a získat spoustu dalších benefitů.