Menu Zavřeno
Logo-only-rings-transparent-cropped

OSTEOPORÓZA

Jedná se o řídnutí kostí. Jde o dlouhodobé onemocnění s úbytkem kostní hmoty a poruchou stavby kostní s křehkostí a rizikem zlomeniny. Nejčastěji k tomu dochází nedostatkem pohybu a vápníku, vitamínu D, pohlavních hormonů. Zpočátku se jedná o chronické bezbolestné onemocnění.

ODEBÍREJTE PRODUKTY SE SLEVOU 35 %

Podpora léčby produkty LR:

Aloe Vera Drinking gel sivera

Nejlépe zabudovává vápník zpět do kostí. Aloe Vera je v přírodní medicíně ceněna pro své jedinečné složení již po staletí. Obsahuje 200 bioaktivních látek, vitamíny, minerály, enzymy. 

Vita Active

Také je důležité tělu dodávat vitamíny pokud možno v přírodní formě. Vita Active obsahuje zahuštěný koncentrát z 21 druhů BIO ovoce a zeleniny, a to bez přírodních konzervantů a zmíněný důležitý vitamín D.

ProBalance

ProBalance dodává tělu zásadité minerály ve správné kombinaci, které poměr zásaditých a kyselých látek v organismu vyrovnávají. Hořčík, vápník, měď, chrom či molybden, to jsou jen některé z prospěšných látek, na které je tento produkt bohatý. Pomáhá snižovat bolestivé otoky. Navíc neobsahuje laktózu a je vhodný i pro osoby alergické na mléčné bílkoviny.

Výše uvedené produkty jsou přírodní doplňky stravy. Nejedná se o léčiva. Jsou však vhodným doplňkem klasické medicíny. O jejich užívání se doporučujeme poradit s lékaři společnosti LR HEALTH & BEAUTY.

CHCETE PRODUKTY S VÝRAZNOU SLEVOU 35 %?

Oslovily Vás produkty na této stránce? Klikněte na tlačítko níže a zjistěte informace o tom, jak nakupovat s výraznou slevou a získat spoustu dalších benefitů.