Menu Zavřeno
Logo-only-rings-transparent-cropped

OPAR - HERPES

Objeví se zničehonic a jako naschvál v okamžik, kdy to nejméně potřebujeme. Opary jsou nepříjemnou záležitostí, která je nejenom neodbytná, ale navíc ji doprovází intenzivní bolest. Nepříjemné svědění vystřídají pupínky, které mohou rychle explodovat do bolestivé rány.

Herpes patří mezi celosvětově nejrozšířenější infekce. Je to nakažlivé puchýřnaté onemocnění vyvolané virem jménem Herpes simplex virus, které se projevuje drobnými puchýřky.

Opar začíná nepříjemnými pocity svědění a většinou druhý den se již objevují puchýřky. V tomto stadiu je opar zduřelý, svědí, pálí a může i bolet. Za několik dní puchýř praskne, začne vysychat a udělá se na něm strup. Celý proces trvá většinou sedm až deset dní.

Lékaře vyhledejte při opakování infekce (možná porucha imunity), při pásovém oparu většího rozsahu, při sekundární infekci bakteriemi. Vždy při postižení v oblasti hlavových nervů, očí, při současně vzniklých poruchách sluchu.

Virus herpes simplex má dva typy:

  • HSV 1 se nejčastěji objevuje na rtu, ale může propuknout i na nose, bradě či v oku na rohovce
  • HSV 2 je původcem genitálního oparu
  • Do skupiny herpetických virů patří také Varicella-zoster virus, který způsobuje pásový opar.

Více než 90 % lidí v sobě nosí virus, který opar způsobuje, ovšem jen u některých z nich se projeví. Někomu se bolestivý vřídek na rtu neudělá, jak je život dlouhý, jiný s ním má tu čest několikrát ročně. Důvodem k probuzení viru bývá nejčastěji oslabená obranyschopnost organismu. Spouštěcím mechanismem můžou být úraz, operace, závažnější onemocnění nebo horečka, porucha výživy, nadměrná únava, velmi často to bývá také stres. Opary se také často tvoří při menstruaci, v důsledku hormonálních změn, po leknutí nebo při nadměrném slunění (a to nejen na přímém slunci, ale i v soláriu).

Virus se přenáší buď přímým kontaktem, nebo vzduchem kapénkovou formou. Nejnakažlivější bývá těsně předtím, než se puchýřek objeví, až do doby, než zaschne (vznikne krusta). Jakmile se nakazíte virem způsobujícím opary, ze svého těla už ho nedostanete a nehezké puchýřky se Vám budou stále vracet. Nicméně, dá se zařídit, aby se vracely co nejméně a jen v mírné podobě.

ODEBÍREJTE PRODUKTY SE SLEVOU 35 %

Podpora léčby produkty LR:

Prevenci jsou vitamíny, imunita ve skvělé kondici a žádný stres! Pokud se Vám opar čas od času objeví, nemusíte jen tiše trpět.

Aloe Vera sprej první pomoci

Lokálně ke zmírnění projevů a urychlení hojení v akutní fázi použijte Aloe Vera sprej první pomoci. Je to unikátní směs 83 % Aloe Vera gelu a 12 bylinných esencí. Speciální pečující výrobek aktivující proces přirozené regenerace kůže.

Cistus Incanus sprej

Dále je velmi účinný Cistus Incanus sprej obsahující 86 % extraktu z rostliny Cistus Incanus a je obohacený o vitamín E a C.

V akutní formě při výsevu puchýřků a také preventivně, pokud trpíte opary opakovaně, je velmi důležité co nejrychleji podpořit imunitu. Přirozená obranyschopnost má fungovat naplno. Pomozte jí těmi správnými produkty pro Vaše individuální potřeby. Právě oslabená obranyschopnost organismu bývá velmi často důvodem vzniku oparu. V tomto případě se velmi dobře osvědčuje kombinace Colostra a Cistus Incanus kapsle. 

Colostrum

Colostrum je přírodní produkt nejvyššího stupně kvality, navíc bez přísad.

Cistus Incanus kapsle

Cistus Incanus kapsle jsou obohaceny vitamínem C a zinkem a jsou cenným přínosem k normální funkci imunitního systému. Cistus Incanus je velmi účinný v boji se všemi druhy virů.

Aloe Vera Drinking gel

Pro ještě větší podporu imunity dodejte tělu přírodní koktejl vitamínů, minerálů, enzymů aj. účinných látek ve formě gelu na pití Aloe Vera gel. V přírodní medicíně je Aloe Vera ceněna pro své jedinečné složení již po staletí. Aloe Vera obsahuje 200 bioaktivních látek, vitamíny, minerály, enzymy.

Vita Active

Doplňte tělu potřebné vitamíny! Vitamíny jsou opravdovými multitalenty. Nabízíme kvalitativně vysoce cenný produkt VitaActive – zahuštěný koncentrát z 21 druhů ovoce a zeleniny v BIO kvalitě, bez konzervačních látek a bez přídavku barviv.

Výše uvedené produkty jsou přírodní doplňky stravy. Nejedná se o léčiva. Jsou však vhodným doplňkem klasické medicíny. O jejich užívání se doporučujeme poradit s lékaři společnosti LR HEALTH & BEAUTY.

CHCETE PRODUKTY S VÝRAZNOU SLEVOU 35 %?

Oslovily Vás produkty na této stránce? Klikněte na tlačítko níže a zjistěte informace o tom, jak nakupovat s výraznou slevou a získat spoustu dalších benefitů.