Menu Zavřeno
Logo-only-rings-transparent-cropped

LARYNGITIDA

Jedná se o zánět horní části dýchacích cest, tedy hlasivek, hrtanu a okolí. Začíná bolestí v krku, dráždivým kašlem a chrapotem. Nejčastějším důvodem laryngitidy je virová infekce horních cest dýchacích, vzácnější je bakteriální infekce. Mohou se také uplatnit i alergeny, námaha hlasivek, stres, kouř apod. Někdy dochází k akutnímu stavu, který začíná z plného zdraví se záchvatovitou dušností, obtížným nádechem a štěkavým kašlem. Nemusí být ani bolest v krku. Stav se může i opakovat, nevzniká imunita. Stav zánětu hrtanu se může opakovat při běžném nachlazení, infekci nejčastěji virovou zhoršenou druhotným osídlením bakteriemi či chlamydií. Stává se spíše chronickým pro opakování. Není to jenom onemocnění dětské, ale také se může vyskytovat u dospělého námahou hlasivek, křikem, zpěvem, drážděním tabákovým kouřem apod.

ODEBÍREJTE PRODUKTY SE SLEVOU 35 %

Jak se vyhnout vracející se laryngitidě?

V topné sezóně bývá v domácnostech teplo a sucho. Tyto faktory samy o sobě vedou k dráždění dýchacích cest a mohou podpořit vznik laryngitidy, tedy dusivý kašel v noci. Je vhodné proto netopit neustále, průběžně větrat nebo využívat zvlhčovačů vzduchu.

Nejdůležitější a základní prevencí před vracející se laryngitidou je však posilování imunity. Velice účinná je podpora terapie kvalitními přírodními produkty, bez nežádoucích vedlejších účinků. Přírodní produkty nezatěžují, zejména dětský organismus, chemickými látkami, a navíc účinné látky v přírodní formy jsou pro organismu daleko lépe vstřebatelné! Tělo velmi dobře vstřebává produkty v přírodní formě, a právě proto tyto produkty výborně fungují. Důležité je začít s prevenci či léčbou včas! Již při prvních projevech, na začátku nemoci.

Colostrum

Jedná se o čistý přírodní produkt obsahující kolostrum. Pro produkty Colostrum od LR LIFETAKT jsou využívány přirozeně jen přebytky kolostra z prvních hodin, navíc pouze z evropských chovů. Všechny výrobní kroky probíhají kompletně v Německu. Vedle LR kontrol kvality prověřuje každý krok zpracování produktů LR LIFETAKT Colostrum pravidelně SGS Institut Fresenius.

Mimořádné vlastnosti Colostra od LR:

  • kvalitativně vysoce cenné
  • odtučněné
  • nepasterizováno
  • neobsahuje zbytky antibiotik, anabolické androgenní steroidy
  • bez přídavku barviv a konzervačních látek
  • bez kaseinu

Vita Active

Důležité je zásobit organismus potřebnými vitamíny, které rovněž zvyšují jeho odolnost. Vitamíny jsou opravdovými multitalenty. Vitamíny D a B6 podporují imunitní systém, vitamín B12 podporuje buněčné dělení a vitamín B1 je nezbytný pro zdravé srdce. Všechny tyto vitamíny naleznete v produktu Vita Active. Podáváme u dětí (starších 3 let), vždy alespoň přes zimu.

Tento produkt obsahuje:

  • 21 druhů přírodních ovocných a zeleninových koncentrátů
  • 100 % denní dávky 10 různých vitamínů: E, B1 (thiamin), B2 (riboflavin), B3 (niacin), B5 (kyselina pantothenová), B6, B7 (biotin), B9 (kyselina listová), B12
  • 200 % denní dávky vitamínu D
  • navíc je zcela bez barviv a přidaných konzervačních přísad

Vzhledem k možnému opakování zánětů horních cest dýchacích je vhodná podpora imunitního systému (u dospělých osob a starších dětí dle doporučeného dávkování) dlouhodobým podáváním Cistus Incanus, ať už čaje, kapslí, či spreje do krku, který je na virové onemocnění nejlepší.

Výše uvedené produkty jsou přírodní doplňky stravy. Nejedná se o léčiva. Jsou však vhodným doplňkem klasické medicíny. O jejich užívání se doporučujeme poradit s lékaři společnosti LR HEALTH & BEAUTY.

CHCETE PRODUKTY S VÝRAZNOU SLEVOU 35 %?

Oslovily Vás produkty na této stránce? Klikněte na tlačítko níže a zjistěte informace o tom, jak nakupovat s výraznou slevou a získat spoustu dalších benefitů.