Menu Zavřeno
Logo-only-rings-transparent-cropped

SNÍŽENÁ IMUNITA

Nejde o název choroby, jelikož je však stále problém s dotazy ohledně podpory imunity a opakovaných chorob, tak je možno ji považovat v rámci snížené či zvýšené imunity za projev choroby.

Imunita je nepostradatelná obrana organismu. Jde o složitý soubor mechanismů rozeznávající a eventuálně likvidující cizí a někdy i vlastní struktury. Naše imunitní soustava zahrnuje vrozenou i získanou imunitu. Tato soustava má celkovou hmotnost asi 1 000 g a skládá ze z 1 bilionu buněk. Přirozenou obranu můžeme dělit na buněčnou a humorální. Imunitní systém má za úkol chránit organismus proti škodlivým látkám zvenčí – bakterie, viry, jedy, paraziti apod. Dokonce i cizí těleso (např. třísku) se snaží vyloučit z těla. 

Imunita má dále funkci napomáhající zajištění stavu homeostázy – rovnováhy v lidském těle. Imunitní dohled má za úkol nalézt postižené buňky a ihned je likvidovat. Specifická imunita má i paměť a pokud se s již vadnými buňkami seznámila, dovede je rozpoznat a cíleně likvidovat; dokonce proti nim vytváří specifické protilátky. 

Nespecifická – vrozená – zahrnuje obranné mechanismy na sliznici, kůži apod. v podobě určitých systémů obrany. Buněčná imunita je zajišťována pomocí bílých krvinek, fagocytární buňky, makrofágy nebo neutrofily apod. Pokud to tak nefunguje, může to vyvolat vážné onemocnění spadající i do kategorie autoimunity. 

Látková imunita se většinou omezuje na protilátky, čili imunoglobuliny. Ty se specificky vážou na antigen (parazit, virus, bakterie). Dále sem patří interferony produkované bílými krvinkami zejména jako reakce na virus.

Získaná imunita je zaměřena na určité nemoci a lze ji získat proděláním patřičné choroby, očkováním apod. Podstatou je, že imunitní systém má často paměť a na uvedenou chorobu může okamžitě spustit výrobu specifických protilátek.

ODEBÍREJTE PRODUKTY SE SLEVOU 35 %

Jak na sníženou imunitu s přírodními produkty LR?

Základem je samozřejmě správná životospráva, velmi důležité je však také odstranění příčiny způsobující autoimunní reakci jako je například stres, opakované podávání některých léků apod.

Colostrum

Pro posílení imunity doporučujeme zejména Colostrum, které obsahuje mimo jiné až 25 % již hotové obranné látky typu imonoglobulinů které neutralizují viry, toxiny bakterií a označují mikroorganismy. Colostrum doporučujeme užívat i u autoimunních chorob, např. štítná žláza, protože obsahuje látku PRP-prolin, která imunomoduluje imunitní systém. Prakticky již dodá hotové obranné dávky, a tím urychlí podporu imunitního systému a léčbu nemoci. 

Aloe Vera Drinking Gel

K rozvoji a aktivní podpoře vlastního imunitního systému je vhodná i Aloe Vera. Má v sobě látky modulující imunitní systém a je možné ji používat i u nemocí s autoimunitní anamnézou. 

ProBalance

Díky ProBalance dodáte tělu důležité minerály a stopové prvky stejně jako vysoce kvalitní rostlinné výtažky. Díky cenným stopovým prvkům a optimálnímu příjmu zásaditých minerálů upravuje tělu vlastní acidobazickou rovnováhu. 

Pro 12

Jsou-li Vám podávány během léčby antibiotika ve větším množství a dlouhodobě, navraťte střevům rovnováhu s Pro 12 kapslemi. Antibiotika totiž nedokáží rozlišit typ bakterií, a proto spolu s nepřátelskými bakteriemi vyhubí i ty přátelské. Imunita je však stabilní pouze v případě, kdy je podíl bakterií vyvážený. Pro 12 obsahují 12 různých bakteriálních kmenů = 1 miliardu prospěšných bakterií.

Vita Active

Také je důležité tělu dodávat vitamíny pokud možno v přírodní formě. Vita Active obsahuje zahuštěný koncentrát z 21 druhů BIO ovoce a zeleniny bez přidaných konzervantů.

Výše uvedené produkty jsou přírodní doplňky stravy. Nejedná se o léčiva. Jsou však vhodným doplňkem klasické medicíny. O jejich užívání se doporučujeme poradit s lékaři společnosti LR HEALTH & BEAUTY.

CHCETE PRODUKTY S VÝRAZNOU SLEVOU 35 %?

Oslovily Vás produkty na této stránce? Klikněte na tlačítko níže a zjistěte informace o tom, jak nakupovat s výraznou slevou a získat spoustu dalších benefitů.