Menu Zavřeno
Logo-only-rings-transparent-cropped

ZÁCPA

Nafouknuté břicho, tlak, únava, bolest hlavy. Jednodenní až dvoudenní zácpa se často vyskytuje na začátku dovolené, když přijedeme do nového prostředí. Někdo však může trpět chronickou zácpou trvající až několik dní. Tato porucha vylučování nestrávených zbytků a odpadních metabolických látek z organismu má na na zdraví velmi neblahý vliv.

Vyprazdňování je individuální – pokud se nevyprazdňujete každý den, ještě to nemusí znamenat, že máte zácpu. Důležité ovšem je, aby stolice byla pravidelná. O zácpě hovoří lékaři ve chvíli, kdy se pacient vyprazdňuje méně než třikrát týdně a stolici případně provází i bolesti. K dalším průvodním jevům patří i časté nadýmání a tlakové bolesti v břiše.

ODEBÍREJTE PRODUKTY SE SLEVOU 35 %

Jak se co nejrychleji těchto nepříjemností zbavit?

Pomoci Vám mohou některá z dostupných druhů projímadel, čípků, kapek či tablet. Avšak nadměrné užívání projímadel může paradoxně vést k těžkému poškození sliznice střeva a dalším závažným problémům. Při dlouhodobém užívání si na ně totiž střevní stěna “zvykne”, a tak mají projímadla postupně stále menší účinek.

Zkuste obrátit svou pozornost, zejména u začínající zácpy, k šetrným přírodním doplňkům stravy, které využívají příznivých účinků rostlin a nemají žádné nežádoucí vedlejší účinky. Také pijte dostatečné množství tekutin, dostatek vlákniny v potravě a snažte se dodržovat správnou životosprávu.

Dá se tomu však předejít zásaditými doplňky stravy!

ProBalance

Jeden z nejsilnějších odkyselovacích a detoxikačních dopňků. Forma přírodního doplňku s minerály ve správné kombinaci, vázaných v organických, nejlépe využitelných a vstřebatelných formách. Dodává tělu zásadité přírodní materiály ve správné kombinaci, které poměr zásaditých a kyselých látek v organismu vyrovnávají. Hořčík, vápník, měď, chrom či molybden, to jsou jen některé z prospěšných látek, které tento produkt obsahuje. 

ProBalance nejlépe působí ve spojení s Aloe Vera gely. Jejich účinky se vzájemně potencují a účinek je vyšší. Aloe Vera obsahuje 200 bioaktivních látek, vitamíny, minerály, enzymy. 

Gel z rostliny Aloe Vera má velmi výrazný neutralizační účinek (je zásadotvorný) a antibakteriální účinek. 

Jedním z rizikových faktorů vedoucích ke vzniku žlučových kamenů je strava s vysokým obsahem cholesterolu. Vhodné je soustředit se na potraviny s obsahem správných tuků. Velmi dobré jsou omega 3 mastné kyseliny, které nezpůsobují zvýšení cholesterolu.

Pro 12

Probiotické kapsle Pro 12 dokáží nastartovat přirozené a šetrné pročišťování střev a zlepšují trávicí schopnosti střeva. 

Pro účinek probiotických produktů je rozhodující míra přežití bakterií během kritického průchodu žaludkem do střeva. Kyselina solná, která se nachází v žaludku, může tyto bakterie znehodnotit, a tím zničit jejich účinek. Pro 12 obsahuje 1 miliardu bakterií v kapsli a disponuje dvojitým mikrozapouzdřením, které chrání bakterie před průchodem žaludkem znatelně účinněji než mnohé jiné produkty.

Fiber Boost

Jednou z příčin zácpy může být nedostatek vlákniny v přijímané potravě. Fiber Boost – nápoj, který obsahuje tři silně koncentrované zdroje vlákniny, je tedy skvělou volbou pro optimální doplnění jídelníčku. Stévie se navíc postará o lahodnou příchuť bez přidaného cukru a přidaných kalorií.

Výše uvedené produkty jsou přírodní doplňky stravy. Nejedná se o léčiva. Jsou však vhodným doplňkem klasické medicíny. O jejich užívání se doporučujeme poradit s lékaři společnosti LR HEALTH & BEAUTY.

CHCETE PRODUKTY S VÝRAZNOU SLEVOU 35 %?

Oslovily Vás produkty na této stránce? Klikněte na tlačítko níže a zjistěte informace o tom, jak nakupovat s výraznou slevou a získat spoustu dalších benefitů.