Menu Zavřeno
Logo-only-rings-transparent-cropped

DIABETICKÁ NOHA

Pojmem diabetická noha jsou označovány defekty dolních končetin vzniklé jako komplikace onemocnění cukrovkou. Tyto defekty vznikají v důsledku postižení cév a nervů, které je způsobeno zvýšenou hladinou cukru v krvi diabetika. Syndrom diabetické nohy by se v žádném případě neměl podceňovat, už jenom proto, že patří mezi časté komplikace diabetik§ a bohužel více než polovina pacientů musí podstoupit amputaci. Postižení dolních končetin u diabetiků je závažným medicínským a společenským problémem. Toto onemocnění nohou se vyskytuje u diabetiků 17x-50x častěji než u ostatní populace. A často končí amputací části nebo celé končetiny.

Největší tragédií je ale to, že téměř ke ¾ těchto amputací by nemuselo dojít. Pro diabetickou nohu platí zcela jasný slogan: Má-li se zahojit palec, musí se léčit celý organismus. 

ODEBÍREJTE PRODUKTY SE SLEVOU 35 %

Jak pomoci léčbě s přírodními produkty LR:

Velmi důležitým přírodním produktem je Colostrum. Nejlepších výsledků je dosahováno právě v kombinaci s Aloe vera drinking gely. Colostrum výrazně posiluje boj s infekcí a pomáhá při regeneraci tkání. Díky růstovému hormonu a faktorům regenerace zlepšuje hojivost tkání a obranyschopnost organismu.

Pro zevní použití lze nabídnout vynikající přírodní produkty s vysokým obsahem Aloe Vera. Aloe Vera hydratační gelový koncentrát (obsahuje 90 % Aloe Vera) na malé defekty a Aloe Vera sprej první pomoci (obsahuje 83 % Aloe Vera +12 bylinných esencí) při větší ploše defektu. Při použití několikrát denně výrazně zlepšuje místní hojivost tkáně. Aloe Vera zlepšuje výživu a prokrvení končetiny.

Výše uvedené produkty jsou přírodní doplňky stravy. Nejedná se o léčiva. Jsou však vhodným doplňkem klasické medicíny. O jejich užívání se doporučujeme poradit s lékaři společnosti LR HEALTH & BEAUTY.

CHCETE PRODUKTY S VÝRAZNOU SLEVOU 35 %?

Oslovily Vás produkty na této stránce? Klikněte na tlačítko níže a zjistěte informace o tom, jak nakupovat s výraznou slevou a získat spoustu dalších benefitů.