Menu Zavřeno
Logo-only-rings-transparent-cropped

MENSTRUAČNÍ POTÍŽE

Menstruace sice není nemoc, je to přirozený fyziologický cyklus zdravé ženy ve fertilním věku, ale přesto s ní mohou být spojeny určité zdravotní potíže. Průměrný ženský cyklus trvá 28 dní a menstruace samotná kolem 5 dní. Poruchy pravidelnosti mohou vznikat na základě několika příčin. Mohou cyklus zkracovat, prodlužovat, působit nepravidelnost apod. Příznaky premenstruačního syndromu mohou být výkyvy nálad, nervozita, někdy malátnost, podrážděné reakce, citlivost prsou, pocit otoků a nárůst hmotnosti v důsledku tělních tekutin v tkáních. Také se často vyskytují bolesti hlavy apod.

ODEBÍREJTE PRODUKTY SE SLEVOU 35 %

Podpořte léčbu přírodními produkty LR:

Pokud si žena neví s uvedenými příznaky rady, což se děje většinou při začátcích potíží v mladším věku, doporučuje se návštěva gynekologa, který ji vše vysvětlí a nasadí odpovídající terapii. 

Zkuste změnit životosprávu a začněte více důvěřovat přírodním produktům, které nezatíží váš organismus chemickými léky proti bolesti s nežádoucími účinky. Tělo by mělo mít dostatek vitamínů a především minerálů, což může zajistit správná výživa a podpora kvalitními přírodními produkty jakým bezesporu je ProBalance.

ProBalance

ProBalance dodává tělu minerály, které vyrovnávají poměr zásaditých a kyselých látek v organismu a navrací tělu potřebnou rovnováhu. Hořčík, vápník, měď, chrom či molybden, to jsou jen některé z prospěšných látek, na které je tento produkt bohatý. Navíc neobsahuje laktózu a je vhodný i pro osoby alergické na mléčné bílkoviny.

Vita Active

Vita Active zase dodá potřebné vitamíny, a to v přírodní, nejlépe vstřebatelné formě. Vita Active je unikátním přírodním potravinovým doplňkem, který zvyšuje a obnovuje fyzickou i duševní výkonnost. Obsahuje 21 druhů přírodních ovocných a zeleninových koncentrátů v BIO kvalitě. 100% denní dávky 10 různých vitamínů (B-komplex, vitamín E).  200% denní dávky vitamínu D. Zcela bez barviv a přidaných konzervačních přísad.  

Výše uvedené produkty jsou přírodní doplňky stravy. Nejedná se o léčiva. Jsou však vhodným doplňkem klasické medicíny. O jejich užívání se doporučujeme poradit s lékaři společnosti LR HEALTH & BEAUTY.

CHCETE PRODUKTY S VÝRAZNOU SLEVOU 35 %?

Oslovily Vás produkty na této stránce? Klikněte na tlačítko níže a zjistěte informace o tom, jak nakupovat s výraznou slevou a získat spoustu dalších benefitů.