Menu Zavřeno
Logo-only-rings-transparent-cropped

VYSOKÝ KREVNÍ TLAK

Hypertenze neboli vysoký krevní tlak je jednou z nejčastějších kardiovaskulárních chorob. V ČR připadalo v roce 2004 51,4 % úmrtí chorobám kardiovaskulární povahy. 

Vysoký krevní tlak zpočátku působí jen malé obtíže. Nebezpečný je zejména tím, že se jeho příznaky projeví až v okamžiku, kdy je pozdě. Velmi výrazné či náhlé zvýšení krevního tlaku se můžou projevit bolestmi hlavy, pocitem nepříjemného nebo nepravidelného bušení srdce, celkovou únavou. Člověk zpravidla vůbec netuší, že má vysoký krevní tlak. Jediným způsobem, jak jej zjistit, je pravidelné měření krevního tlaku. To se doporučuje i osobám s normálními hodnotami krevního tlaku.

ODEBÍREJTE PRODUKTY SE SLEVOU 35 %

Příčiny vysokého krevního tlaku:

U 90 % populace není příčina vysokého krevního tlaku známá. Ví se pouze to, že mezi faktory zvyšující riziko patří strava s vysokým obsahem sodíku, nedostatek pohybu, stres, obezita a dědičnost. Muži jsou přitom k vysokému krevnímu tlaku 2x náchylnější než ženy.

Důsledky:

Důsledkem neléčeného vysokého krevního tlaku může být:
– infarkt myokardu
– mozková mrtvice
– selhání ledvin
– postižení cévního zásobení oka

Nadměrný krevní tlak přispívá také ke vzniku aterosklerózy – ukládání cholesterolu do cévních stěn.

Jak s vysokým krevním tlakem bojovat?

Doporučí-li Vám lékař ještě před nasazením léků ZMĚNU ŽIVOTNÍHO STYLU, poslechněte ho. Někdy i vcelku nenáročná opatření mohou krevní tlak upravit natolik, že LÉKY NEBUDOU ZAPOTŘEBÍ.

Doporučujeme proto přechod ke zdravému životnímu stylu, zejména:

  • zbavte se stresu
  • naučte se meditovat
  • cvičte a hýbejte se
  • zhubněte
  • omezte solení
  • nekuřte, nepijte alkohol

Každý pacient s vysokým krevním tlakem by se měl co nejdříve a co nejefektivněji léčit, aby se zabránilo komplikacím a přinejhorším předčasnému úmrtí. K léčbě jsou k dispozici obecná opatření i množství léků. K dispozici jsou také přírodní produkty, které velmi účinně pomáhají snižovat vysoký krevní tlak. V přírodní medicíně se aplikují změny ve výživě a životním stylu, průběžné odkyselení, detoxikace organismu a vyšší dávky některých živin. 

Mnozí odborníci považují hypertenzi za nemoc vyvolanou více nedostatkem spánku než častěji udávaným nadbytkem sodíku. Je však jistě, že nadbytek soli může již existující vysoký krevní tlak ještě zvýšit. 

Odkyselení organismu a dodání živin nejlépe dosáhnete kombinací produktů Aloe Vera gelu a ProBalance.

Aloe Vera Drinking Gel

Aloe Vera je v přírodní medicíně ceněna pro své jedinečné složení již po staletí. Obsahuje 200 bioaktivních látek, vitamíny, minerály, enzymy.

ProBalance

Díky ProBalance dodáte tělu důležité minerály a stopové prvky stejně jako vysoce kvalitní rostlinné výtažky. Díky cenným stopovým prvkům a optimálnímu příjmu zásaditých minerálů upravuje tělu vlastní acidobazickou rovnováhu. 

Získání nadvlády nad stresem ve Vašem životě je velmi důležité. Pokud jste nepřetržitě stresováni a neřešíte to, stáváte se předním kandidátem pro vysoký krevní tlak. 

Mind Master

Je přírodní produkt proti stresu, který funguje uceleně. Eliminuje následky stresu a zároveň podněcuje tvorbu nové energie, obsahuje navzájem se doplňující speciální mikroživiny.

Super Omega

Super Omega 3 mastné kyseliny (nejdůležitější EPA a DHA) jsou esenciální mastné kyseliny, které jsou nezbytné pro lidské zdraví, avšak tělo si je samo nedokáže vytvořit. Proto musí být přijímány. Konzumace omega-3 vede ke snížení rizika kardiovaskulárních onemocnění včetně vysokého krevního tlaku. 

Vita Active

Také některé vitamíny mohou pomáhat pacientům s vysokým krevním tlakem. Především to jsou vitamíny E a vitamín B3. Kromě snižování krevního tlaku dokáží snižovat i hladinu cholesterolu. Vždy hledejte jejich přírodní formu, kde je vitamín organicky vázaný. Syntetické vitamíny nemají biologickou hodnotu a spíše tělu uškodí. Vyzkoušejte kvalitativně vysoce cenný produkt VitaActive, zahuštěný koncentrát z 21 druhů ovoce a zeleniny v BIO kvalitě, bez konzervačních látek a bez přídavku barviv.

Výše uvedené produkty jsou přírodní doplňky stravy. Nejedná se o léčiva. Jsou však vhodným doplňkem klasické medicíny. O jejich užívání se doporučujeme poradit s lékaři společnosti LR HEALTH & BEAUTY.

CHCETE PRODUKTY S VÝRAZNOU SLEVOU 35 %?

Oslovily Vás produkty na této stránce? Klikněte na tlačítko níže a zjistěte informace o tom, jak nakupovat s výraznou slevou a získat spoustu dalších benefitů.