Menu Zavřeno
Logo-only-rings-transparent-cropped

AKNÉ

Acne vulgaris se objevuje nejčastěji během puberty, kdy dochází k hormonálním změnám. Maz nemůže odtékat, dochází k ucpávání pórů, vznikají pupínky až vředy. Může dojít k abscesům a píštělím. Příčiny mohou být různé – dědičnost, hormonální aktivita, stres, bakterie, některé léky. Poraďte si s ním pomocí přírody, bez zbytečné chemie. Na akné platí očista, regenerace organismu a přírodní, kvalitní kosmetika.

ODEBÍREJTE PRODUKTY SE SLEVOU 35 %

Jak se co nejrychleji těchto nepříjemností zbavit?

Aknózní pokožka potřebuje pravidelnou péči, tato pleť vyžaduje pečlivé a pravidelné čištění, ale i vhodnou výživu a regeneraci.

Využijte pomoc přírody a podpořte terapii produkty LR:

Aloe Vera Drinking gel sivera

Velmi důležitá je očista a výživa organismu, tady velmi pomáhá Aloe Vera gel Sivera k vnitřnímu užívání.

ProBalance

Dále je třeba doplnit přírodní minerály a zároveň odkyselit organismus. To vše umí ProBalance.

Colostrum

V případě, že se jedná o zánětlivý proces akutního akné, výborně pomáhá Colostrum (umí spoustu věcí, ale co je v tomto případě důležité – pomáhá jako přírodní antibiotikum).

Péče zevně, čištění pleti tak tady se osvědčuje silná dvojka Aloe Vera sprej první pomoci na postižená místa a následně Aloe Vera hydratační gelový koncentrát.

Pokud se tato péče Aloe Verou propojí s unikátní péči obsahující Microstříbro, máme evidentní výsledky.

Doporučujeme čistit pleť mycím gelem Microsilver, a následně používat na postižená místa Microsilver pleťový krém.

Výše uvedené produkty jsou přírodní doplňky stravy. Nejedná se o léčiva. Jsou však vhodným doplňkem klasické medicíny. O jejich užívání se doporučujeme poradit s lékaři společnosti LR HEALTH & BEAUTY.

CHCETE PRODUKTY S VÝRAZNOU SLEVOU 35 %?

Oslovily Vás produkty na této stránce? Klikněte na tlačítko níže a zjistěte informace o tom, jak nakupovat s výraznou slevou a získat spoustu dalších benefitů.