Menu Zavřeno
Logo-only-rings-transparent-cropped

DETOXIKACE ORGANISMU

Detoxikace je slovo, které je v současné době velmi skloňováno a jistě ho slýcháte často. Víte však, co se za ním ale opravdu skrývá?  JAK a PROČ detoxikovat organismus? Je to pro nás opravdu prospěšné?

Detoxikace v podstatě znamená očista těla – je to metoda využívaná již tisíce let. Cílem detoxikace organismu je pročištění těla, úleva od všech škodlivin, kterými je zanesené a kterým jsme denně vystaveni. Tyto látky do těla dostáváme z různých zdrojů, nejčastěji však z jídla, pití, ovzduší, cigaret,  ale např. i z kosmetiky a v neposlední řadě také ze samotného prostředí, ve kterém se pohybujeme a žijeme.

Detox není jen očista střeva, ale je to ucelený proces očisty celého organismu, včetně ochoty na sobě aktivně pracovat a také změnit některé ze svých špatných životních návyků.

Dříve se lidé detoxikovali pravidelně. Postupem času se detoxikace vytratila z našeho života a došlo i ke změně životního stylu a nárůstu civilizačních chorob. Pokud máme v těle už hodně toxinů, mohou a s velkou pravděpodobností nám také již vznikají zdravotní problémy. Bolesti svalů, kloubů, šlach, bolesti hlavy, obezita, neschopnost zvýšit váhu, civilizační choroby – začínají tím, že je porušena rovnováha těla. Tělo je zaneseno a přestává dobře fungovat.

ODEBÍREJTE PRODUKTY SE SLEVOU 35 %

Jak na správnou detoxikaci organismu?

Kroky k nápravě vedou skrze zmiňovanou detoxikaci. K tomu je nutné připojit i změnu jídelníčku, mít dostatek pohybu a snahu udržovat se v psychické pohodě. A co od detoxikace můžete očekávat? Určitě ne nějaký zázrak po prvním dnu zahájení očisty organismu. Detoxikace by měla probíhat pozvolna a dlouhodobě. Jen tak zaručíte kýžený výsledek – cítit se zdravě a fit, zbavit se únavy, bolesti hlavy a třeba i přebytečných kilogramů. Detoxikace harmonizuje organizmus, navozuje pocit zdraví, zvyšuje energii, projasňuje mysl, bude kreativnější, produktivnější. Detoxikace také stimuluje samoléčebné schopnosti.

Přirozená detoxikace probíhá v těle stále, ale vnější podpora k přirozené detoxikaci je s ohledem na současný životní styl téměř nezbytná. Pro efektivní detoxikaci volte produkty přírodního původu, pouze takové nebudou opět zanášet vaše tělo chemikáliemi! Tělo velmi dobře vstřebává produkty v přírodní formě, a právě proto tyto produkty výborně fungují.

Aloe Vera Drinking gely

Aloe vera gely jsou výbornými pomocníky při očistné kůře – tedy detoxikaci. Upravují zažívání, vyprazdňování a doplňují životně důležité látky ve smyslu „buněčné výživy.”

Obsahují složky, které na sebe vážou jedovaté toxické látky nahromaděné ve střevech, játrech a žlučníku. Z povrchu buněk „odklidí“ nečistoty, čímž pozitivně ovlivní střevní flóru, zregulují činnost žaludku a podpoří zdravé trávení.

V přírodní medicíně je Aloe Vera ceněna pro své jedinečné složení již po staletí. Aloe Vera obsahuje 200 bioaktivních látek, vitamíny, minerály, enzymy.

Aloe Vera dokáže aktivně a efektivně detoxikovat na buněčné úrovni. Gel z Aloe Vera je zde navíc obohacen o prospěšný vitamín C. Tím ještě více podpoří Váš energetický metabolismus.

ProBalance

Navraťte svému tělu tolik potřebnou rovnováhu s produktem ProBalance! 

Dodává tělu zásadité přírodní minerály ve správné kombinaci, které poměr zásaditých a kyselých látek v organismu vyrovnávají. Hořčík, vápník, měď, chrom či molybden, to jsou jen některé z prospěšných látek, na které je tento produkt bohatý. Navíc neobsahuje laktózu a je vhodný i pro osoby alergické na mléčné bílkoviny.

Figu Active bylinný čaj

Stejně tak můžete při detoxikaci důvěřovat bylinným čajům. Pitím Figu Active bylinného čaje zajistíte dostatečný denní přísun tekutin pro organismus, který je po dobu detoxikace velmi důležitý. Kombinace cenných bylinek, zelený čaj, lístky maté, kůra ze stromu lapacho, lístky kopřivy, rooibos, citronová tráva a kořen lékořice, bude při detoxikaci výborným pomocníkem.

Výše uvedené produkty jsou přírodní doplňky stravy. Nejedná se o léčiva. Jsou však vhodným doplňkem klasické medicíny. O jejich užívání se doporučujeme poradit s lékaři společnosti LR HEALTH & BEAUTY.

CHCETE PRODUKTY S VÝRAZNOU SLEVOU 35 %?

Oslovily Vás produkty na této stránce? Klikněte na tlačítko níže a zjistěte informace o tom, jak nakupovat s výraznou slevou a získat spoustu dalších benefitů.