Menu Zavřeno
Logo-only-rings-transparent-cropped

HEMOROIDY

Hemoroidy jsou cévní struktury za řitním otvorem, českým názvem někdy i zlatá žíla či hemeroidy. Pomáhají při kontrole vyprazdňování a skládají se z arteriovenosních kanálků a vaziva. Rozdělují se na vnitřní, které často krvácejí – světle červená krev na papíru a stolici, později i mimo stolici; hlenovitý sekret, svědění. Zevní hemoroidy se často projevují trombózou – ucpání/s bolestivostí v konečníku, výhřez konečníku apod. Pokud jsou zevní hemoroidy velké či výhřez konečníku, tak vznikají nejenom zdravotní potíže s vyprázdněním, ale také hygienické s mokváním okolí konečníku a částečně i zatékáním stolice. 

Důležitou roli ve vzniku těchto komplikací je strava a málo vlákniny, nedostatek tekutin, časté a dlouhodobé sezení, málo pohybu, vznik zácpy či průjmů, obezita, chronický kašel apod.

ODEBÍREJTE PRODUKTY SE SLEVOU 35 %

Jak podpořit léčbu přírodními produkty LR:

Širokým obloukem se vyhněte nadýmavým jídlům a také alkoholu. Vhodné je také zvýšit příjem probiotik a pít dostatečné množství tekutin, aby vaše stolice byla měkká a nedráždila střevní stěnu.

Aloe Vera Drinking gel sivera

Veliký efekt má dlouhodobé užívání jedinečného přírodního produktu Aloe Vera gelu Sivera, který má velmi pozitivní efekt na cévní změny a záněty. Aloe také upravuje stolici, což je u hemeroidů velmi důležité! Gel z Aloe Vera obsahuje více než 200 významných složek, včetně enzymů. Z hlediska podpory terapie hemoroidů jsou důležité zejména enzymy jako lipáza a proteáza, které rozkládají potravu a podporují trávení. Vaše zažívací ústrojí může díky této rostlině doznat značné úlevy – a to v podobě zlepšení trávení, odstranění střevních obtíží, zácpy a podobně.

Aloe Vera sprej první pomoci

Na zevní hemoroidy můžeme opakovaně přikládat obklady s Aloe Vera sprejem první pomoci, a to až několikrát denně. Silná kombinace 83 % Aloe Vera gelu a 12 bylinných esencí přilne k namáhané pokožce jako ochranný film, zklidňuje a ochlazuje, kůže regeneruje a vrací se jí přirozená rovnováha. Sprej obsahuje organické výtažky s dvanácti vybraných bylin z kontrolovaného a certifikovaného pěstování.

Aloe Vera hydratační gelový koncentrát

Zevní hemoroidy (a částečně i vnitřní) můžeme také natírat 2–3x denně Aloe Vera hydratačním gelovým koncentrátem, který obsahuje 90 % Aloe Vera gelu! Okamžitě maximálně zvlhčuje a ochlazuje, zlepšuje pružnost pokožky a dodá pocit rychle a intenzivně ošetřené pokožky. 

Pokud jsou největší potíže s vnitřními hemoroidy (otok, zánět, občasné krvácení a podobně), je možné aplikovat hlouběji do konečníku Aloe Vera hydratační gelový koncentrát (přímo, případně si v malé formičce z alobalu vytvořit v mrazničce čípky z Aloe Vera koncentrátu a tyto 2x denně zavádět hluboko do konečníku).

Vysoký obsah Aloe vera gelu, osvědčené kombinace účinných látek a přírodní síla cenných BIO extraktů v těchto produktech Vám poskytnou jedinečnou a rozmanitou péči, která hydratuje namáhanou pokožku, chladí, uklidňuje, vyživuje, regeneruje! 100 % bez parabenů a minerálních olejů!

Pro 12

Probiotika je vhodné užívat při běžných zažívacích problémech,  v průběhu nebo bezprostředně po léčbě antibiotiky a také v případě, trápí-li vás hemeroidy.

Náš preparát Pro 12 kapsle je výjimečný z několika hledisek:

  • Obsahuje celkem 12 bakteriálních kmenů a důležité prebiotikum, což je potřebné k potencování účinku přítomných bakterií – zjednodušeně řečeno, prebiotika slouží těmto prospěšným bakteriím jako potrava.
  • Patentované dvojité mikrozapouzdření chrání jednotlivé probiotické kmeny před žaludeční šťávou účinněji než mnohé jiné produkty!
  • Aktivita bakterií – je garantována minimálně do konce doby trvanlivosti.

Výše uvedené produkty jsou přírodní doplňky stravy. Nejedná se o léčiva. Jsou však vhodným doplňkem klasické medicíny. O jejich užívání se doporučujeme poradit s lékaři společnosti LR HEALTH & BEAUTY.

CHCETE PRODUKTY S VÝRAZNOU SLEVOU 35 %?

Oslovily Vás produkty na této stránce? Klikněte na tlačítko níže a zjistěte informace o tom, jak nakupovat s výraznou slevou a získat spoustu dalších benefitů.