Menu Zavřeno
Logo-only-rings-transparent-cropped

NESPAVOST - INSOMNIE

Každý z nás občas zažil situaci, kdy večer ne a ne usnout, nebo se během noci probouzí, a ráno pak podle toho vypadá. Pokud jde o jednu noc, jistě se to dá přežít, ale mnohem horší je, pokud se z nespavosti stane problém, trvající několik týdnů, měsíců nebo let. Kdo nemůže spát, ví, že jde o pravé peklo.

Nespavost, odborně insomnie je porucha spánku, při které je narušené usínání nebo průběh spánku. Vyznačuje se obtížným usínáním a brzkým ranním probuzením, po kterém už nemůžete znovu usnout. Výjimkou není ani časté probouzení během spaní. Bez kvalitního spánku nemůže tělo správně odpočívat, nespavost způsobuje, že jste unavení, malátní, podráždění, máte zhoršenou koncentraci a špatnou náladu. Zhoršuje se i pracovní výkonnost. Při dlouhodobé nespavosti dochází k vážnějším problémům – psychickým poruchám a poruchám vnímání.

Nespavost je problémem současné populace. Souvisí s hektickou dobou a nadmírou stresu. Poruchy spánku mohou vznikat i následkem jiných onemocnění, ale bývají také způsobeny špatnou životosprávou a špatnými spánkovými návyky. Příčinou nespavosti můžou být stres a dlouhodobé psychické problémy, starosti, ale též únava nebo špatná životospráva. Pro léčbu nespavosti je také velmi důležité dodržování správné spánkové hygieny.

Jako nejrychlejší řešení se nabízejí prášky na spaní, ale snahou by mělo být dobře spát bez nich! Odborníci doporučují, pokud to jde, zvládnout nespavost bez léků. Spánek podpořený chemickými léčivy není stejný jako přirozený kvalitní spánek. Nedochází u něj ke všem stádiím, které jsou pro úplné spaní potřebné – chybí fáze hlubokého mozkového a hlubokého tělesného spánku. Proto se člověk necítí po probuzení odpočatý. Na prášcích na spaní navíc často vzniká závislost.

Emoční stres je v dnešní době alfou a omegou u většiny poruch spánku. Stres je zabiják naší energie. Zvyšuje počet volných radikálů v těle, které napadají a ničí buňky a buněčné struktury. Tomuto stavu říkáme „oxidační stres“. Výsledkem je ztráta výkonnosti. Jsme rychle unaveni a nedokážeme se soustředit. Mohou následovat poruchy spánku, pocení a neklid, následně pocit vyhoření a deprese z vyčerpání.

 

ODEBÍREJTE PRODUKTY SE SLEVOU 35 %

Podpořte léčbu přírodními produkty LR:

Ideální produkt pro boj s následky stresu je takový, který v sobě skrývá ucelenou kombinaci látek, které optimalizují energetickou výměnu, redukují únavu, posilují ochranu buněk před působením škodlivých volných radikálů. Přesně takový je přírodní produkt Mind Master green.

Mind Master

Mind Master je první produkt proti stresu, který funguje uceleně. Eliminuje následky stresu a zároveň podněcuje tvorbu nové energie. Mind Master obsahuje antioxidanty resveratrol, chlorofyl, zelený čaj, vitamín E a selen, které zachycují volné radikály a neutralizují je. Cíleně kombinované živiny pak podporují tvorbu nové, tolik důležité energie. Vitamíny skupiny B, cholin podporují duševní výkonnost, koenzym Q10, železo a L-karnitin pak fyzickou kondici.

NOVINKA ROKU 2020!
NIGHT MASTER

Night Master – nápoj na spaní – při pravidelném užívání zajistí přirozeným způsobem osvěžující spánek po dlouhou dobu. Obsahuje účinné PŘÍRODNÍ SLOŽKY, jako např. Aloe Vera, šafrán, extrakt z chmele a další podstatné látky, jako L-tryptophan, hořčík, zinek a vitamíny skupiny B. Může užívat dlouhodobě, a to bez jakéhokoli rizika, není návykový. Aktivní složky jsou přírodní, vědecky prověřené a jsou vyrobeny v Německu.

Dalším problémem bývá překyselení organismu. Chronicky překyselený jedinec se, mimo jiné obtíže, cítí unavený, přicházejí poruchy spánku a sklony k depresím. Odkyselení nejlépe dosáhneme kombinací produktu ProBalance a Aloe Vera gelu, jejichž účinky se v této kombinaci vzájemně zesilují.

ProBalance

ProBalance navrací tělu rovnováhu, dodává organismu zásadité přírodní minerály ve správné kombinaci, které poměr zásaditých a kyselých látek v organismu vyrovnávají. Hořčík, vápník, měď, chrom či molybden, to jsou jen některé z prospěšných látek, na které je tento produkt bohatý. Navíc neobsahuje laktózu a je vhodný i pro osoby alergické na mléčné bílkoviny.

Aloe Vera Drinking gel

V přírodní medicíně je Aloe Vera ceněna pro své jedinečné složení již po staletí. Aloe Vera obsahuje 200 bioaktivních látek, vitamíny, minerály, enzymy. Bylo zjištěno, že potíže se spánkem mají vysokou souvislost také s nedostatkem hořčíku a vitamínu B  v organizmu. Nedostatek hořčíku způsobuje nespavost, divoké sny, časté buzení, noční pocení, škubání tělem apod. Magnézium a vitamíny B pomáhají k lepšímu spánku. ProBalance i Aloe vera gely tyto prospěšné složky také obsahují.

Také nedostatek omega-3 má významný podíl na vzniku nespavosti. Pravidelný příjem omega-3 mastných kyselin zlepšuje kvalitu spánku i jeho délku a působí preventivně proti rozvoji řady psychických onemocnění. Omega-3 mastné kyseliny jsou nesporně velice důležité nejen pro zdraví našeho mozku. Pokud nejíte tučné mořské ryby 2–3× týdně, měli byste zvážit užívání potravinových doplňku s omega-3.

Super Omega

Produkt Super Omega je tím správným řešením. Kapsle disponují vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin. Super Omega kapsle obsahují nenasycené mastné kyseliny ze sardinek, makrel a tuňáka, které pocházejí výhradně z udržitelného rybolovu v jihoamerickém Pacifiku. Produkt není geneticky upravován.

Výše uvedené produkty jsou přírodní doplňky stravy. Nejedná se o léčiva. Jsou však vhodným doplňkem klasické medicíny. O jejich užívání se doporučujeme poradit s lékaři společnosti LR HEALTH & BEAUTY.

CHCETE PRODUKTY S VÝRAZNOU SLEVOU 35 %?

Oslovily Vás produkty na této stránce? Klikněte na tlačítko níže a zjistěte informace o tom, jak nakupovat s výraznou slevou a získat spoustu dalších benefitů.