Menu Zavřeno
Logo-only-rings-transparent-cropped

LUPÉNKA - PSORIÁZA

Lupénka (psoriáza) je chronické, neinfekční kožní onemocnění, které se vyznačuje rohovatěním povrchových vrstev kůže. Kromě pokožky může postihovat též nehty a klouby. Ohlašuje se svědivými ložisky pupínků a pokrytím loktů, kolen nebo vlasové části hlavy (šupinky). Někdy zasahuje i pupek a třísla. Probíhá s velkým sklonem k recidivám a je to onemocnění částečně dědičné. Latinský název psoriáza se odvozuje od slova „psora“, neboli odlupování, škrábání. Odlupování pokožky, které je 7x rychlejší než u zdravé pokožky, je častou součástí lupénky. To způsobuje šupinatění v postižených místech. Tyto šupiny na povrchu způsobují svědění, bolestivost, nebo i krvácení.

ODEBÍREJTE PRODUKTY SE SLEVOU 35 %

Jak si pomoci s přírodními produkty LR:

První volbou pro zmírnění projevů lupénky mnohdy bývá místní léčba kortikoidy v podobě krémů, mastí a gelů. Ta s sebou ale, zejména při dlouhodobém užívání přináší nežádoucí vedlejší účinky. Bohužel zatím neexistuje žádný lék, který by garantoval trvalý úspěch v léčbě lupénky. Ale úpravou životosprávy, správným stravováním a podpůrným ošetřením na bázi kvalitních přírodních prostředků můžeme výskyt klinických projevů významně omezit.

Kromě klasické léčby lze v současné době vypozorovat příklon k mírnějším, avšak neméně účinným metodám, jako je používání přípravků na přírodní bázi. Je nutné zahájit komplexní přístup.

Zejména v maximální míře docílit acidobazické rovnováhy organismu , na fyzické úrovni je dobré vyčistit si střeva. Pokud je střevo ucpané toxickými látkami, odcházejí tyto látky do lymfatického systému a následně do krevního oběhu. Posílit játra a ledviny je také skvělým prostředkem k léčbě lupénky. Lupénce také často předcházejí infekční choroby, poukazující na sníženou imunitu.

Začněte především s detoxikací organismu a celkovým posílením imunity!

Aloe Vera Drinking gel

Aloe Vera gely jsou výbornými pomocníky při očistné kúře – tedy detoxikaci a také při posílení imunity. Upravují zažívání, vyprazdňování a doplňují životně důležité látky ve smyslu „buněčné výživy.“ Obsahují složky, které na sebe vážou jedovaté toxické látky nahromaděné ve střevech, játrech a žlučníku. Z povrchu buněk „odklidí“ nečistoty, čímž pozitivně ovlivní střevní flóru, zregulují činnost žaludku a podpoří zdravé trávení.

ProBalance

Produkt ProBalance navrátí vašemu tělu tolik potřebnou acidobazickou rovnováhu! Dodává tělu zásadité přírodní minerály ve správné kombinaci, které poměr zásaditých a kyselých látek v organismu vyrovnávají. Hořčík, vápník, měď, chrom či molybden, to jsou jen některé z prospěšných látek, na které je tento produkt bohatý. Navíc neobsahuje laktózu a je vhodný i pro osoby alergické na mléčné bílkoviny.

Super Omega

Na průběh lupenky mají prokazatelně vliv omega-3 mastné kyseliny a také prospívají zdraví obecně. Mezi omega-3 mastné kyseliny patří i EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová). Tyto látky působí protizánětlivě a mají příznivý vliv při léčbě autoimunitních chorob obecně, zabraňují tvorbě psoriatického plaku a zmírňují svědění pokožky.

Produkt Super Omega obsahuje tyto omega-3 mastné kyseliny a také betaglukany, které mají rovněž uspokojivý vliv na průběh nemoci.

Aloe Vera sprej první pomoci

K zevní péči o kůži postiženou lupenkou použijte Aloe vera sprej první pomoci. Unikátní směs 83 % Aloe Vera gelu a 12 bylinných esencí. Speciální pečující výrobek aktivující proces přirozené regenerace pleti. Díky kombinaci s přírodními výtažky pocítíte a uvidíte jejich okamžitý účinek!

Aloe Vera hydratační gelový koncentrát

Po aplikaci Aloe Vera spreje prví pomoci a zaschnutí ošetřete postižená místa Aloe Vera koncentrátem, který obsahuje 90 % Aloe Vera gelu. Okamžitě maximálně zvlhčuje a ochlazuje, zlepšuje pružnost pokožky. Pocit rychle a intenzivně ošetřené pokožky.

Aloe Vera krém s propolisem

Dle suchosti formy lze promazávat i Aloe Vera krémem s propolisem, který obsahuje 79 % Aloe Vera a včelí vosk. Intenzivně hydratuje a vyživuje pokožku posiluje kožní bariéru a vytváří na kůži ochranný film.

Výše uvedené produkty jsou přírodní doplňky stravy. Nejedná se o léčiva. Jsou však vhodným doplňkem klasické medicíny. O jejich užívání se doporučujeme poradit s lékaři společnosti LR HEALTH & BEAUTY.

CHCETE PRODUKTY S VÝRAZNOU SLEVOU 35 %?

Oslovily Vás produkty na této stránce? Klikněte na tlačítko níže a zjistěte informace o tom, jak nakupovat s výraznou slevou a získat spoustu dalších benefitů.