Menu Zavřeno
Logo-only-rings-transparent-cropped

ŠTÍTNÁ ŽLÁZA

Je umístěna dole na přední straně krku a shromažďuje z krve jód k výrobě hormonů. Ty regulují spotřebu energie doslova ve všech orgánech i buňkách těla. Štítná žláza se podílí na celkovém vývoji růstu, termoregulaci, látkové výměně i fungování jiných žláz s vnitřní sekrecí. Na vyplavené hormony štítné žlázy reagují receptory buněk, které mají provést určitou funkci. Pokud na této cestě nastane problém, vzniká onemocnění štítné žlázy, jehož nejčastějším projevem je autoimunitní zánět. To znamená, že imunitní systém začne vytvářet protilátky proti vlastnímu tělu a směřuje je proti štítné žláze. Dochází k rozvoji hypertrofie (zvýšení) anebo hypotrofie (snížení) funkce. Fungování a onemocnění štítné žlázy je obecně velmi složité.

ODEBÍREJTE PRODUKTY SE SLEVOU 35 %

Podpořte léčbu s přírodními produkty LR:

Aloe Vera Drinking Gel

Aloe Vera je v přírodní medicíně ceněna pro své jedinečné složení již po staletí. Obsahuje 200 bioaktivních látek, vitamíny, minerály, enzymy. 

Mind Master

Mind Master je první zcela přírodní produkt proti stresu, který funguje uceleně. Eliminuje následky stresu a zároveň podněcuje tvorbu nové energie. Obsahuje antioxidanty resveratrol, chlorofyl, zelený čaj, vitamín E a selen, které zachycují volné radiály a neutralizují je. Vitamíny skupiny B, cholin podporují duševní výkonnost, koenzym Q10, železo a L-karnitin poté fyzickou kondici.

Super Omega

Pokud nastane autoimunitní onemocnění, je dobré léčbu podporovat i dodáváním omega-3 mastných kyselin (zejména EPA a DHA). 

Výše uvedené produkty jsou přírodní doplňky stravy. Nejedná se o léčiva. Jsou však vhodným doplňkem klasické medicíny. O jejich užívání se doporučujeme poradit s lékaři společnosti LR HEALTH & BEAUTY.

CHCETE PRODUKTY S VÝRAZNOU SLEVOU 35 %?

Oslovily Vás produkty na této stránce? Klikněte na tlačítko níže a zjistěte informace o tom, jak nakupovat s výraznou slevou a získat spoustu dalších benefitů.