Menu Zavřeno
Logo-only-rings-transparent-cropped

DNA

Pakostnice je metabolické onemocnění charakterizované opakovanými záněty kloubů, zánětlivé artritidy se projevují zarudnutím kloubu, jeho otokem a výraznou bolestivostí. Nejčastěji je postižen kloub u kořene palce nohy. Bolesti obvykle začínají v noci – příčinou je snížená tělesná teplota po ulehnutí. 

Dlouhodobě zvýšená hladina kyseliny močové v krvi může vést k dalším potížím. V kloubech se srážejí krystalky kyseliny močové ve formě tvrdých ložisek nazývané tofy. Krystaly se mohou ukládat i v ledvinách a vedou k tvorbě ledvinových kamenů. 

Příčina zvýšení kyseliny močové je cestou buď zvýšeného přísunu v potravinách anebo snížení výdej, někdy i geneticky podložený. Spouštěcí faktory pro ukládání kyseliny močové zatím nebyly objeveny.

ODEBÍREJTE PRODUKTY SE SLEVOU 35 %

Jak podpořit léčbu přírodními produkty LR:

Aloe Vera Drinking gel sivera

Při léčbě se osvědčilo doplňování potřebných látek díky Aloe Vera gelu sivera. 

ProBalance

Velmi důležité je u této nemoci odkyselení organismu přírodními minerály. Tady se velmi osvědčuje speciálně nakombinovaný produkt ProBalance. Dovede odkyselit organismus a také odvede přebytečnou vodu (zmírní otoky aj.).

Vita Active

Také je třeba dodržovat zdravý životní styl, správnou stravu dle pokynů lékařů a tělu dodávat kvalitní přírodní vitamíny. VitaActive obsahuje přírodní BIO vitamíny ve vstřebatelné přírodní formě.

Výše uvedené produkty jsou přírodní doplňky stravy. Nejedná se o léčiva. Jsou však vhodným doplňkem klasické medicíny. O jejich užívání se doporučujeme poradit s lékaři společnosti LR HEALTH & BEAUTY.

CHCETE PRODUKTY S VÝRAZNOU SLEVOU 35 %?

Oslovily Vás produkty na této stránce? Klikněte na tlačítko níže a zjistěte informace o tom, jak nakupovat s výraznou slevou a získat spoustu dalších benefitů.