Menu Zavřeno
Logo-only-rings-transparent-cropped

SYNDROM VYHOŘENÍ

Stres je doslova zabijákem naší energie. Zvyšuje totiž počet volných radikálů v těle, které napadají a ničí buňky a buněčné struktury. Tomuto stavu říkáme jako tzv. oxidační stres. Výsledkem je ztráta výkonnosti, jsme rychle unavení a nedokážeme se soustředit. Následovat mohou i poruchy spánku, pocení a neklid. V nejhorším případě také pocit vyhoření a deprese z vyčerpání.

Syndrom vyhoření je stav absolutního vyčerpání. Máte pocit, jakoby právě teď mělo vše skončit. Ze dne na den ztratíte chuť k věcem, které jste ještě den předtím dělali rádi. Jste bez energie a dělá Vám problém vstát z postele. Připadá Vám, že Vaše práce už nemá žádný další smysl. Nic nestíháte, i když máte pocit, že jedete naplno. 

Často jde o důsledek dlouhodobého stresu a týká se nejvíce lidí, kteří pracují s jinými lidmi. Od deprese nebo prosté únavy se syndrom vyhoření liší hlavně tím, že se vztahuje výhradně na onu krizovou oblast a jeho součástí jsou pochybnosti o smyslu dané práce. 

Nepleťme si však syndrom vyhoření s prostou únavou či leností!

ODEBÍREJTE PRODUKTY SE SLEVOU 35 %

Co dělat s chronickým únavovým syndromem?

Odborníci se shodují, že nejčastěji chronický únavový syndrom postihuje lidi, kteří jsou přepracovaní a většinou trpí nedostatkem vitamínů a stopových prvků. Jsou to lidé zažívající permanentní stres doma, v práci, ve finanční oblasti nebo kteří zažívají jinou dlouhodobě trvající stresovou situaci. 

Organismus se díky dlouhodobému stresu dostává do nerovnováhy, čímž je oslabován, dochází k jeho překyselování a významně se snižuje imunita.

Mind Master

Mind Master je první zcela přírodní produkt proti stresu, který funguje uceleně. Eliminuje následky stresu a zároveň podněcuje tvorbu nové energie. Obsahuje antioxidanty resveratrol, chlorofyl, zelený čaj, vitamín E a selen, které zachycují volné radiály a neutralizují je. Vitamíny skupiny B, cholin podporují duševní výkonnost, koenzym Q10, železo a L-karnitin poté fyzickou kondici.

NOVINKA ROKU 2020!
NIGHT MASTER

Nový nápoj na spaní, který při pravidelném užívání zajistí přirozeným způsobem osvěžující spánek po dlouhou dobu. Obsahuje přírodní složky jako např. Aloe Vera, šafrán, extrakt z chmele a další podstatné látky jako L-tryptophan, hořčík, zinek a vitamíny skupiny B. Může se užívat dlouhodobě, a to bez jakéhokoliv rizika. Není návykový. Aktivní složky jsou přírodní, vědecky prověřené a jsou vyrobeny v Německu.

Super Omega

Kapsle s vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin, které jsou považovány za důležitou součást antidepresivní terapie. Předpokládá se, že nedostatek omega-3 mastných kyselin vytváří spojitost mezi psychickými symptomy i těmi tělesnými, které se často vyskytují jako doprovodné. 

ProBalance

Dodá Vašemu tělu cenné zásadité minerály a stopové prvky ve správné kombinaci pro vnitřní rovnováhu. ProBalance obnovuje důležitou acidobazickou rovnováhu, čímž se snižuje únava a vyčerpání.

Vita Active

Také je důležité tělu dodávat vitamíny pokud možno v přírodní formě. Zejména roční období, kdy je nedostatek slunečního svitu, může velmi negativně působit na psychiku a může docházet ke vzniku tzv. sezónní citové deprese a zhoršení duševní pohody. Sezónní depresi může účinně léčit vitamín D či kyselina listová, jeden z vitamínů skupiny B. Kyselina listová snižuje hladinu homocysteinu, o kterém se předpokládá, že k depresím přispívá. Vita Active obsahuje zahuštěný koncentrát z 21 druhů BIO ovoce a zeleniny, včetně vitamínu D a kyseliny listové.

Výše uvedené produkty jsou přírodní doplňky stravy. Nejedná se o léčiva. Jsou však vhodným doplňkem klasické medicíny. O jejich užívání se doporučujeme poradit s lékaři společnosti LR HEALTH & BEAUTY.

CHCETE PRODUKTY S VÝRAZNOU SLEVOU 35 %?

Oslovily Vás produkty na této stránce? Klikněte na tlačítko níže a zjistěte informace o tom, jak nakupovat s výraznou slevou a získat spoustu dalších benefitů.