Menu Zavřeno
Logo-only-rings-transparent-cropped

EKZÉMY

Ekzém (atopické ekzémy) je v podstatě kožní zánět, často alergického původu, může však být vyvolán i dehydratací pokožky a podrážděním kůže (například jedovatou rostlinou či jinými vlivy).

Ekzémy je projevují jako vyrážky vznikající na různých místech těla, kůže je podrážděná a vyvolává pocit svědění.

Lidé si ekzémy často zhoršují jejich neustálým škrábáním – je však velmi těžké se ovládnout a na ono nepříjemné svědění nemyslet, hlavně u malých dětí.

ODEBÍREJTE PRODUKTY SE SLEVOU 35 %

Jak podpořit léčbu přírodními produkty LR:

Aloe Vera Drinking gel

U těchto projevů mám velmi dobré zkušenosti s Aloe Vera gelem k vnitřnímu užívání, tělo se díky Aloe zbaví toxinů, Aloe umí imunomodulovat organismus, což je velmi důležité, protože ekzém je autoimunitní choroba. To je první krok k úspěšnému boji s ekzémem.

Pro 12

Dalším krokem je srovnání rovnováhy ve střevě kvalitním produktem Probiotic 12.

ProBalance

Velice dobré výsledky jsou v podávání přírodních minerálů ve správné kombinaci s ProBalance.

Na zevní užití máme silnou trojku péče o ekzematickou pokožku: Aloe Vera sprej první pomoci aplikujeme na postižená místa, na mokvavé místa Aloe Vera Koncentrát a na suchá místa Aloe Vera krém s propolisem.

Výše uvedené produkty jsou přírodní doplňky stravy. Nejedná se o léčiva. Jsou však vhodným doplňkem klasické medicíny. O jejich užívání se doporučujeme poradit s lékaři společnosti LR HEALTH & BEAUTY.

CHCETE PRODUKTY S VÝRAZNOU SLEVOU 35 %?

Oslovily Vás produkty na této stránce? Klikněte na tlačítko níže a zjistěte informace o tom, jak nakupovat s výraznou slevou a získat spoustu dalších benefitů.