Menu Zavřeno
Logo-only-rings-transparent-cropped

ČASTÁ NEMOCNOST DĚTÍ

Vaše maličké už má zase rýmu? Tu mívají malé děti často a obvykle to není důvod k obavám. Jenže je to hodně otravné až znepokojující, když Vaše dítě nemůže pořádně dýchat, v noci nespí a má z toho pak špatnou náladu. 

ODEBÍREJTE PRODUKTY SE SLEVOU 35 %

Jak pomoci léčbě s přírodními produkty LR:

Aloe Vera Drinking gel med nebo broskev

Aloe Vera medová nebo Aloe Vera broskev, koktejl přírodních vitamínů, minerálů, enzymů aj. látek, které podporují imunitní systém. Dětský organismus je velmi citlivý a vnímavý, a proto kvalita musí být vždy na 1. místě.

Colostrum

Pokud k tomu přidáte zázrak přírody Colostrum, imunitní systém dostane silnou podporu, a to pouze v přírodní formě, žádná chemie!

Vita Active

Najít dnes kvalitní BIO vitamíny bez konzervantů, barviv atd. je problém. My Vám však nabízíme top Vita Active z 21 druhů ovoce a zeleniny s dvojitou denní dávkou vitamínu D, který všechna přísná kritéria splňuje.

Super Omega

Velmi důležitá pro imunitní systém dítěte je Omega 3. Ovšem dostat do malého dítěte několikrát v týdnu kvalitní čerstvou rybu z volného rybolovu je problém. Máme pro Vás řešení, a to produkt Super Omega 3. Dětem můžete ustřihnout špičku tobolky a olej vykapat na lžičku. Omega 3 je velmi důležitá také pro rozvoj mozku a paměti Vašeho dítěte!

Výše uvedené produkty jsou přírodní doplňky stravy. Nejedná se o léčiva. Jsou však vhodným doplňkem klasické medicíny. O jejich užívání se doporučujeme poradit s lékaři společnosti LR HEALTH & BEAUTY.

CHCETE PRODUKTY S VÝRAZNOU SLEVOU 35 %?

Oslovily Vás produkty na této stránce? Klikněte na tlačítko níže a zjistěte informace o tom, jak nakupovat s výraznou slevou a získat spoustu dalších benefitů.