Menu Zavřeno
Logo-only-rings-transparent-cropped

ASTMA

Astma je složité a komplexní onemocnění, na němž se podílí více faktorů. Často přímo souvisí s alergií, s poruchami imunity či autoimunity. Často je doprovázeno infekcí v oblasti čelních dutin a hlavových nervů. Při vzniku nemoci mohou hrát roli nedostatek křemíku, potravinové alergie, zanesení lymfatického systému i psychika. Při chronicky postižené sliznici dechového ústrojí dochází k zúžení dýchacího stromu a ke znesnadnění dýchání. Proto je potřeba imunitní systém řádně léčit a podporovat též psychiku nemocného. Léčbu astma je možné doplnit našimi produkty.

ODEBÍREJTE PRODUKTY SE SLEVOU 35 %

Jak pomoci léčbě s přírodními produkty LR:

Aloe Vera Drinking gely

Velmi dobré zkušenosti jsou s užívání Aloe Vera gelu na pití, úžasný přírodní multitalent. Tyto gely obsahují neuvěřitelných až 98% Aloe Vera! 

Dále si můžete pomoci kvalitní Omegou 3 masnými kyselinami a v kombinaci s vysoce kvalitním Colostrem, je to opravdu velká přírodní síla právě v podpoře imunity a regenerace nemocného organismu.

Výše uvedené produkty jsou přírodní doplňky stravy. Nejedná se o léčiva. Jsou však vhodným doplňkem klasické medicíny. O jejich užívání se doporučujeme poradit s lékaři společnosti LR HEALTH & BEAUTY.

CHCETE PRODUKTY S VÝRAZNOU SLEVOU 35 %?

Oslovily Vás produkty na této stránce? Klikněte na tlačítko níže a zjistěte informace o tom, jak nakupovat s výraznou slevou a získat spoustu dalších benefitů.