Menu Zavřeno
Logo-only-rings-transparent-cropped

PLÍSNĚ NA NOHOU A NEHTECH

Léto nás přímo vybízí zůstat venku a užívat si teplých dní i večerů. Vyrazit si na plovárnu, lehnout do parku nebo si jen sednout pod slunečník a vychutnat doušek něčeho studeného. To všechno je ještě mnohem příjemnější, pokud můžete své nohy nechat volně dýchat v sandálech nebo naboso.

Že to nejde, protože nechcete ukazovat své nohy postižené mykózou kůže, nebo dokonce mykózou nehtů?

Mykotické infekce (infekce vyvolané houbami, lidově „plísně“) patří mezi nejčastější kožní nemoci a jejich počet stále narůstá. Postihují nejčastěji nohy (meziprstí, chodidla a nehty). Kůže v meziprstích nohou nejprve svědí, pak se olupuje a mohou zde vznikat drobné trhliny (tzv. podlomky). Nejčastěji je postiženo 4. meziprstí u malíku, protože malík těsně naléhá na sousední prst. Odtud se infekce šíří na chodidla a nehty. Postižený nehet postupně mění barvu, tvar a strukturu. Nehet je většinou žlutě zbarvený, drobivý, později ztluštělý. Pokud si nejste jisti, že se jedná o mykózu, v případě závažnějších projevů v pokročilém stádiu nebo v případě neúspěšné samoléčby po 2 – 3 týdnech, konzultujte s lékařem.

Plíseň nehtů a pokožky nohou je úporná choroba, jejíž léčba vyžaduje trpělivost a kázeň. Za jejím vznikem stojí především oslabená imunita, ale působí zde i řada dalších faktorů, například nadměrné pocení nohou, nevhodná obuv, nedostatečná hygiena, navštěvování bazénů a společných sprch, neprofesionální služby pedikúry.

Plíseň na nohou je obvykle způsobena infekcí, vyvolanou některým z druhů plísní. Často se jí také říká nehtová mykóza. Ve většině případů plíseň napadne nehty na nohou, typicky nejprve palec, odkud se pak infekce šíří dále.

Nehty postižené plísněmi nejsou nic hezkého. Zároveň ale nejde o pouhý kosmetický nedostatek. Tyto mykózy mohou představovat mnohem větší zdravotní riziko, než si většina z nás myslí.

Za opakovanými problémy s plísněmi mohou stát i další zdravotní problémy, jako vysoká hladina cukrů v těle, a tedy cukrovka, imunologické problémy, začínající cévní potíže, kvůli kterým dochází k horší výživě kůže, a tedy k její snazší nákaze.

Typické příznaky plísně nehtů na nohou:

  • nehty jsou křehké a praskají v jednotlivých vrstvách
  • mají bělavé až žlutohnědé zbarvení
  • nehet se ztlušťuje
  • nehet může i bolet

ODEBÍREJTE PRODUKTY SE SLEVOU 35 %

Rozhodně se proto vyplatí problém řešit včas.

Abychom se plísně zbavili, je třeba dbát především na zdravou výživu s dostatkem ovoce, zeleniny a celozrnných produktů. Na čas se doporučuje úplně vyloučit konzumaci cukru.

Plísňová onemocnění často poukazují také na nějaký vnitřní problém v těle. Je proto důležité přidat kvalitní přírodní doplňky, které zvýší obranyschopnost organizmu proti plísňovým a kvasinkovým infekcím a přispějí k odkyselení organismu. Plísně si libují, když máte oslabenou obranyschopnost a překyselený organismus.

Aloe Vera Drinking Gel

Aloe Vera obsahuje 200 bioaktivních látek, vitamíny, minerály, enzymy. Velmi výrazný účinek má gel z rostliny Aloe Vera, který má také neutralizační účinky (je zásadotvorný). Aloe Vera je známá díky své přirozené schopnosti podpořit boj proti bakteriím, virům, plísním, kvasinkám a posílit imunitu.

ProBalance

Kyselé pH je ideální živnou půdou pro rozmach různorodých plísní. Plísně lze natrvalo odstranit jen úplnou a trvalou změnou pH. Odkyselení organismu nejlépe dosáhneme právě kombinací produktů Aloe Vera gelu Freedom a ProBalance.

Dodáte tělu důležité minerály a stopové prvky, stejně jako vysoce kvalitní rostlinné výtažky. Ideální základ pro fungující metabolismus. Díky cenným stopovým prvkům a optimálnímu příjmu zásaditých minerálů upravuje tělu vlastní acidobazickou rovnováhu. ProBalance dodává tělu minerály, které poměr zásaditých a kyselých látek v organismu vyrovnávají. Aloe Vera gel Freedom je navíc obohacený o prospěšný vitamín C a E.

Colostrum

Pro ještě větší podporu imunity v akutní fázi je vhodné přidat Colostrum. Je to ryze přírodní produkt nejvyššího stupně kvality, navíc bez přísad.

Pro 12

Plísně se nesnesou s laktobacily, proto doporučujeme také Pro 12, které doplní do těla žádoucí bakterie a navodí přirozenou rovnováhu. Střevo je nejen jedním z největších lidských orgánů,  je také ve velké míře spoluzodpovědné za náš dobrý zdravotní stav. Pro 12 obsahuje 1 miliardu bakterií v kapsli a disponuje dvojitým mikrozapouzdřením, které chrání bakterie před průchodem žaludkem znatelně účinněji než mnohé jiné produkty.

Aloe Vera sprej první pomoci

Místně k potlačení projevů plísní je vhodné použít Aloe Vera sprej první pomoci – unikátní směs 83 % Aloe Vera gelu a 12 bylinných esencí. Sprej obsahuje organické výtažky s dvanácti vybraných bylin z kontrolovaného a certifikovaného pěstování. Aplikujte postřikem na postižená místa.

Aloe Vera hydratační gelový koncentrát

Pro zesílení účinku vmasírujte do nehtů a kůže Aloe Vera hydratační gelový koncentrát, který obsahuje 90 % Aloe Vera gelu.

Výše uvedené produkty jsou přírodní doplňky stravy. Nejedná se o léčiva. Jsou však vhodným doplňkem klasické medicíny. O jejich užívání se doporučujeme poradit s lékaři společnosti LR HEALTH & BEAUTY.

CHCETE PRODUKTY S VÝRAZNOU SLEVOU 35 %?

Oslovily Vás produkty na této stránce? Klikněte na tlačítko níže a zjistěte informace o tom, jak nakupovat s výraznou slevou a získat spoustu dalších benefitů.